reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

a u nas wczoraj, tj. 25.04. wyszła dolna lewa jedynka (jak u Antka:)); osssssstra jest!:)
i teraz Ninka tak śmiesznie wypycha języczek na zewnątrz, jakby się chciała pozbyć z buzi "tego czegoś" :)
i teraz słychać, jak Ninka gryzie piankowe puzzle:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Antkowi przed wczoraj tj.22.04 wyrznęła się pierwsza, dolna, lewa jedyneczka :)

mamy zębolka!! :-D

a u nas wczoraj, tj. 25.04. wyszła dolna lewa jedynka (jak u Antka:)); osssssstra jest!:)
i teraz Ninka tak śmiesznie wypycha języczek na zewnątrz, jakby się chciała pozbyć z buzi "tego czegoś" :)
i teraz słychać, jak Ninka gryzie piankowe puzzle:)


Gratuluje wszystkim zebolków. A ja znów kopiuje liste która faktycznie robi sie krótsza, hihihi konkurencja maleje:-D

Lista bezzebatków:-D:-D


Miłoszek mama kaskax25
Adrianek mama_karincia_
Tomek mama jakubka
Alicja mama Piwonia_2
Natalka mama natt
Maja mama jestemJolka
Majeczka mama izabela...
Monika mama rubi
 
Ostatnia edycja:
GRATKI MAŁE ZĘBATKI :-)

a ja myślę że tą konkurencję (najdłużej szczerbata/y) wygra moja Monia :-) ;-)
O nie nie my sie tak łatwo nie poddamy bedziemy uparcie bezzebnie hihihihi
A tak serio to juz sie doczekac nie moge bo biedny widac ze go to juz męczy
 
U nas tez pojawil sie pierwszy zabek. Prawa, dolna jedyneczka. I chyba szykuje sie nastepna, bo mlody ma ataki placzu jak spi, podobnie jak przed pierwszym zabkiem. Genealnie nie jest zle, bo nie goraczkuje, ani nie widze, zeby sie bardzo meczyl. Oby reszta wychodzila rownie lekko :)
 
reklama
Dziewczyny wiem że o tym już było, ale nie mogę znaleźć...

Jak dbacie o malutkie ząbki dzieciaczków? Zadałam pytanie ekspretowi na forum ale nie odpisuje.
Myjecie już takie maleńkie ząbki dopiero co widoczne, czy jak są już większe? Ile razy dziennie myjecie i czym? Czytałam ze niektóre z was kupiły pastę nenedent - czy te tańsze są też dobre? No i co z szczoteczkami? Taka na palec jest dobra czy są lepsze?

Dużo mam tych pytań... jeszcze niec nie zaczęlam robić z uzębieniem Hani.
 
Do góry