reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

zylcia możesz śmiało tą szczoteczką na palec czyścić - ja też taka mam i zamierzam jej używać; póki co nic nie robię z tym skrawkiem pierwszego ząbka, poczekam jak wyjdzie obok i wtedy raz dziennie będę przemywać wnętrze buźki szczoteczką wspomnianą wyżej (bez użycia pasty); jak ząbki będą nieco okazalsze i wyraźnie widoczne, rozejrzę się za pastą;
 
reklama
Ja na początku wacikiem zamoczonym w przegotowanej wodzie przemywałam i było ok.
Jak już ząbki się zrobiły duże to zaczęłam szczoteczką, ale ta sylikonowa mnie denerwowała bo mi się na palcu zasysała i kupiłam normalną szczoteczkę dla dzieci od 6 m-ca z bardzo miękkim włosiem oraz paste polecana przez którąś z was(przepraszam nie pamiętam przez kogo) Nenedent. Są dwa rodzaje z fluorem i bez, ja kupiłam bez fluoru bo coś mi się kiedyś obiło o uszy, że paste z fluorem można dopiero po roku ale nigdzie tego nie sprawdzałam.

No i radośnie donoszę, że mamy 3 ząbka. Dolna lewa dwójeczka:-)
 
Hi,hi...Efe,sliczny zebolek....ja tez poluje zeby fotke zabkom strzelic a Karola ma to gdzies....
My nadal mamy tylko 2 dolne jedynki....
 
Ostatnia edycja:
Super u Gabi zebolka widac (moja mama jest Gabi a moj brat Gabrys,troche zaluje,ze moja to nie Gabi,miala by po babci;-) )
Dominiczka gratki za trzeciego zebolka :tak:
U nas nadal cisza ...:eek:
 
dziewczynki-to doświadczone w zębole -czy u Waszych bobasów jak wychodzą jedynki górne to też mają taką dużą szpare między sobą?:-pto nie taka znowu tragedia - ale może już odstające uszy mojej Ali wystarczą, co?:-D:-D:-D
 
reklama
dziewczynki-to doświadczone w zębole -czy u Waszych bobasów jak wychodzą jedynki górne to też mają taką dużą szpare między sobą?:-pto nie taka znowu tragedia - ale może już odstające uszy mojej Ali wystarczą, co?:-D:-D:-D
Nie przejmuj sie szpara jesli jest to dobrze, bo stałe zabki beda miec wiecej miejsca zeby sie Ladnie usadowic w dziasłach.
 
Do góry