reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
Jezu! a nam ida chyba wszystki na raz te zębicha! bidak mój mały tak sie meczy,ze az żal patrzeć.

Gratulujemy ząbków tym co wyszły:) dzielne dzieciaczki
 
jak przebierałam mała chciałam sprawdzić czy oby np te jej leki nie są związane tez z zabkowaniem
wiedziałam,że idą czwórki,bo nawet lekarka podczas choroby nam mówiła,ale dzisiaj zauważyłam,że mamy w końcu prawą dwójeczkę,a dwie czwórki na dole lada dzien bedą i na górze tez jakis wysyp
u nas dziwnie idą,po kilku miesiacach długiej przerwy idzie kilka
 
No to idą hurtowo te ząbki
Tomkowi idą górne i dolne 3 ma bardzo nabrzmiałe ale pewnie kilka miesięcy minie zanim sie przebiją jak to z jedynka było niby ciągle na wierzchu była a 3 miesiące wyłaziła:/ no i 2 na dole nie ma i płaskie tam dziąsełka są pewnie na koncu wyjdą:/
 
A my wczoraj dopatrzyliśmy się dwóch nowych ciupeńkich nabytków. Na dole dwojka i czworka. A co z trojka???myslalam,ze to tak w kolejności wychodzą....
 
Pisałam wam jakiś czas temu o tej złamanej jedynce. Byłyśmy u dentysty a ten powiedział ze nic strasznego się nie stało. Zalecił wmasowywanie odrobiny pasty z fluorem w tego ząbka i już.

Już się zdążyłam do tego faktu przyzwyczaić ale i tak jest mi żal że się biedak ułamał troszkę ...

Ale za to wychodzą nam dolne dwójki. jedna jest a druga prawie jest :)
 
Alucie w ostatnim tygodniu wyszedł 8 ząbek :-) na dole ma dwie 1 i teraz wyszła jej 5:szok::szok:
dziwne:-)
Angelinka tez ma ułamany ząbek, jak miała 2,5roku ułamała sobie podczas zabawy na sankach
 
reklama
Ja się zastanawiam jaką pastę teraz mam Gabi kupić? Do tej pory mieliśmy taką miętową z apteki ze szczoteczką na palec, ale teraz już mała jest starsza więc mogłabym jej jakąś smakową np. kupić. Tylko się zastanawiam czy nie będzie tego traktować jako przegryzki?
 
Do góry