reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

Doxa przygotuj się, że na początku może dojść do pogryzień ;D dopóki młody nie załapie, że jednak cycek to nie gryzaczek...mój Igancy parę razy mnie już dziabnął - wyjmuję mu wtedy cycka z buzi i mówię no, no, no - a łotr się cieszy :laugh:
 
reklama
;) No mój już też próbował ze 2x zrobić sobie gryzaczek i podobnie jak Jazz natychmiast mu wyjmowałam pierś. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle!
 
OŚWIADCZAM WSZEM I WOBEC, ŻE MAMY PIERWSZEGO PIĘKNEGO ZĄBKA :-) DZISIAJ RANO WYSZŁA LEWA DOLNA JEDYNECZKA :-) HURRRRRRRRRRRRRRA
baby07.gif
 
gratulujemy zebalka... Tymus zasluzyl na nowa zabaweczke... najlepiej taka, ktora sie fajnie gryzie... ;)
 
Dziękuję w jego imieniu :-)

Teddy - w związku z wejściem jedną nogą w "dorosłość" mój synio dostał z tej okazji swój pierwszy w życiu telefonik komórkowy ... w sam raz do gryzienia :-)

Ale jest coś co mnie zasmuciło w tym zębolku, a mianowicie to, że wypatrzyła go opiekunka i to ona mnie o tym fakcie poinformowała :-( Jeszcze wczoraj przy kąpieli nic nie było, a rano nagle się pojawił . Szkoda, że ta chwila nie nastąpiła w weekend :-(, ale w sumie i tak się CIESZĘ !!!
 
to i ja sie pochwale,w ciazgu 2 tygodni doczekalismy sie 4 ząbków naszczescie obylo sie bez dodatkow typu zel lagodzacy :)
 
m@ł@ - to sporo tych zębolków się nazbierało :-), a przy okazji czy drugi suwaczek jest "autentyczny" ? Bo jeżeli tak to GRATULUJĘ !!!!
 
reklama
Do góry