reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki

reklama
Witam Szanowne Mamusie ;)
Ja mam roczną córeczkę, sprawdziły się u nas wszelkie zabawki interaktywne, dźwiękowe, klocki i uwielbiamy piłeczki. Poza tym moją córę ciągnie do telefonu, pilota i komputera :) No cóż, technika. Dlatego kupiłam jej pilota zabawkę i taki też telefon...I mam spokój. Jeśli kupujecie internetowo polecam sklepik Sklep internetowy z zabawkami dla dzieci, duży wybór - szkrabolandia.pl. Mają tam dość ciekawe artykuły i przystępne ceny (a to chyba najważniejsze :))
Pozdrawiam cieplutko
 
U nas kompletnie sie nie sparawdziły:

- mata edukacyjna
- kula do raczkowania
- nie polecam również krokodyla z fisher price
- kuchnia, klamot który dostała w prezencie :angry:

Co kupiłam i mała wyciąga do tej pory:

klocki, lego duplo chicco
garnuszek fisher price ( właśnie dzisiaj wyciągnęła ):rofl2:
misie u nas sa w ciągłym ruchu
jeżdzik
magnesy na lodówkę
wózkek dla lalek gary itp

No i bezkonkurencyjne telefony komórkowe, laptop :rofl2:

Mogła bym wymieniać jeszcze długo, ale tak naprawdę każde dziecko jest inne:tak:

Witam,

moja mała żabka bardzo podobnie kuchnia wogóle jej nie pociąga, tylko klocki LEGO, Chicco i samochód TurboTouch firmy Chicco:p ale to chyba wpływ starszego braciszka:D
Polecam Zabawki, foteliki samochodowe, wózki dziecięce - e-zabawka.pl

Pozdrawiam

Kasia
 
zdecydowanie drewniane zabawki sprawdzają się najlepiej. Wystarczy prosty test, postawcie obok dziecka zwykłą plastikową zabawkę i super drewnianą kolorową kolejkę, zobaczycie jaka jest odpowiedź :)

Fajnei ze wraca moda na drewniane zabawki, ze swojej praktyki mogę polecić sklep w któym się zaopatruję www.zabawkidrewniane.eu
 
@Obserwator Zgadzam się całkowicie. Do tego większość drewnianych zabawek jest DUŻO BEZPIECZNIEJSZA dla małych dzieci. Nie mówię tutaj o dzieciach w wieku szkolnym, bo te zatroszczą się same o siebie. Ale dzieci poniżej 7 lat powinny się bawić zabawkami atestowanymi i takimi, przy uzyciu ktorych nie zrobią sobie krzywdy.

O ekologii już nie wspominam, chociaż akurat ja mam małego fioła na jej punkcie ;)

Gdyby ktoś szukał, to ja polecam ekotoys.pl - jeszcze mnie nie zawiedli.
 
reklama
Ja polecam nowość w tym roku, super się nadaje na zabawę na świerzym powietrzu czy przedszkolu - rowerek Plasmacar, czy jak inni piszą plasma car lub plazmacar.
Ja kupiłam ze strony www.topland.pl ale widzę że na allegro też są.

Dziecko stary rowerek zwykły odstawiło i już z tego plasmacar nie zchodzi :)
 
Do góry