reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

reklama
Ja zażyczyłam sobie dla dziecka rowerek na 4 kołach - no i masakra, bo prezent był i stał, bo mała za mała ;-)) Kupowanie "na wyrost" nie ma sensu. Lubię bardzo zabaweczki z takiej strony bawimy tulimy albo odwrotnie. Można tam fajne rzeczy znaleźć właśnie dla dwulatków.
 
Polecam kupić jakiś fajny zestaw lego duplo. Mój dwu i pół latek już od pół roku prawie codziennie się bawi klockami lego. Bardzo mu się podobają!
 
Hej,
z góry przepraszam jeżeli zadaję pytanie w niewłaściwym dziale (jeżeli tak - proszę o przeniesienie). Moja kuzynka jest szczęśliwą mamusią a jej pociecha niedługo będzie obchodziła urodziny. Na początku dawałam standardowe prezenty - jakieś ubranka, grzechotki itp. Teraz jak mała trochę podrosła to nagle została zarzucona zabawkami edukacyjnymi a ja chciałabym jej kupić coś do przytulania, możecie polecić jakieś maskotki?
Dziękuję za pomoc.
 
polecam lalke szmacianke do zabawy idealna i dziecku zastepuje przytulanke do spania ;)
moja siostrzenica tez taka miala ode mnie i bardzo byla zadowolona
 
2,5 letnie dziecko ma już swoje upodobania, można zapytać mamę jakie bajki lubi najbardziej i kupić coś tematycznego, moja mała w tym wieku nie rozstawała się z Myszką Miki :-p Lalki nie interesowały ją wcale :sorry:
 
Witajcie,
ja mam problem z prezentem na gwiazdkę dla mojej 2 letniej dziewczynki,ponieważ ona by tylko majsterkowała.Przytulanki odpadają,to musi być coś gdzie jest dużo zabawy,otwierania itp.pomóżcie proszę.
Z góry dzięki
 
reklama
Do góry