reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
Hruda - no proszę :-D zgodność imionowa w pełni. Kiedyś, zanim Stasiu się urodził, to chciałam aby miał na imię Cyprian (czyli Cypisek), a na drugie Iwo, ale teraz cieszę się że tak się nie stało.
Nuśka - a dobrze siostrze z tym imieniem? Ja w zasadzie nie znam nikogo o tym imieniu :happy:
 
Ja o Mateusza się nie martwię,bo jego ucieszy np. nowy traktor:-p Ale mam problem co Mikołajowi (5lat) kupić,bo 19 ma imieniny,a 1.06 dzień dziecka
 
Justyna my generalnie imienin nie obchodzimy ( moim zdaniem to bardzo durny zwyczaj) ale zapytaj może rodziców co by się przydało??

ja stwierdziłam ze drogiego prezentu Julci na dzien dziecka nie bede kupowac bo i tak wszystkie zabawki są dobre na chwile...
może jaką fajna książkę?? albo układankę?? sama nie wiem..
 
reklama
Do góry