reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki do wózka

Dołączył(a)
29 Styczeń 2019
Postów
11
Mam pytanie, czy któraś z Was używa zabawek sensorycznych do wózka? Jeżeli tak to jakich?
I gdzie je przypinacie?
 
reklama
Rozwiązanie
słuchajcie szumiś się sprawdza idealnie. Byłyśmy ostatnio na spacerze i Mała coś mi tam marudziła, nie chciała spać a widać było, że spiąca. Szumisia miałam w torbie, włożyłam w wózka i zasnęła.. używam go tylko w takich kryzysowych sytuacjach, jak jest śpiąca anie chce spać, bo jest na powietrzu i tyle się dzieje i nie wie co ma zrobić. Wtedy szumek nas ratuje :)
reklama
Mam pytanie, czy któraś z Was używa zabawek sensorycznych do wózka? Jeżeli tak to jakich?
I gdzie je przypinacie?
Ja byłam przeciwna, ale ostatnio szukałam zapasu przesieradełek i znalaząłm takie mini szumisie na spacery, który wspiera rozwój sensoryczny i ułatwia zasypianie. Nie jest to cos tak dużego jak karuzela, może być nawet ukryty i tylko szumi? Ma któras z Was?
 
Ja od przyjaciółki dostalam takiego mini szumisia do wózka, trochę szkoda mi coś innego przypinać, nie chce nic zniszczyć. A tak w ogóle to jestem już w pełnej gotowości, spakowana i czekam tylko aż Hania się zdecyduje w końcu wyjść :) Trzymajcie kciuki!
 
słuchajcie szumiś się sprawdza idealnie. Byłyśmy ostatnio na spacerze i Mała coś mi tam marudziła, nie chciała spać a widać było, że spiąca. Szumisia miałam w torbie, włożyłam w wózka i zasnęła.. używam go tylko w takich kryzysowych sytuacjach, jak jest śpiąca anie chce spać, bo jest na powietrzu i tyle się dzieje i nie wie co ma zrobić. Wtedy szumek nas ratuje :)
 
Rozwiązanie
Do góry