reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabawki do wózka

Dołączył(a)
29 Styczeń 2019
Postów
11
Mam pytanie, czy któraś z Was używa zabawek sensorycznych do wózka? Jeżeli tak to jakich?
I gdzie je przypinacie?
 
reklama
Rozwiązanie
słuchajcie szumiś się sprawdza idealnie. Byłyśmy ostatnio na spacerze i Mała coś mi tam marudziła, nie chciała spać a widać było, że spiąca. Szumisia miałam w torbie, włożyłam w wózka i zasnęła.. używam go tylko w takich kryzysowych sytuacjach, jak jest śpiąca anie chce spać, bo jest na powietrzu i tyle się dzieje i nie wie co ma zrobić. Wtedy szumek nas ratuje :)
Ja myślałam przymocować coś od drugiego miesiąca, taką zawieszkę którą można przypiąć do budki a jak siądziemy to coś z lusterkiem, szeleszczącego, żeby stymulowała zmysł dotyku
 
Zabawka do wózka to lepiej jak dziecko zacznie łapać siedzieć bo tak dla maluszka wiek do 2 miesięcy to tylko ozdobado wózka a słyszałam też o tym że przypisanie do budki zabawek może spowodować zeza
 
Zabawka do wózka to lepiej jak dziecko zacznie łapać siedzieć bo tak dla maluszka wiek do 2 miesięcy to tylko ozdobado wózka a słyszałam też o tym że przypisanie do budki zabawek może spowodować zeza
Zeza?
A to nie jest tak, ze one prawidłowo działają na zmysły, ćwiczą spostrzegawczość już od małego? Nie słyszałam o zezie?
 
reklama
reklama
Ja jestem zdania, że dziecko na spacerze powinno skupić się na spacerze a nie na zabawce, bawić to się może w domu. W pogotowiu warto coś mieć, ale nie wieszalabym nic dziecku, a tym bardziej pałąka z kilkoma zabawkami. Maluch ma widzieć świat i uczyc sie go. Stymulowanie zabawkami jest dobre do pewnego momentu.
 
Do góry