reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z przymrużeniem oka :)

reklama
Facet baraszkuje w łóżku z piękna blondynką. Nagle dziewczyna pyta:
- Ale nie masz AIDS, co?
- Oczywiście, że nie!
- Dzięki Bogu! Nie chciałabym znowu tego złapać.



Przyjaźń między kobietami:
Pewnego dnia kobieta nie wróciła na noc do domu.
Następnego dnia powiedziała mężowi, że spała u przyjaciółki. Mąż zadzwonił do 10 jej najlepszych przyjaciółek... żadna nie potwierdziła...
Przyjaźń między mężczyznami:
Pewnego dnia mąż nie wrócił do domu na noc. Następnego dnia powiedział żonie, że spał u kolegi. Żona zadzwoniła do 10 jego najlepszych przyjaciół. 8 potwierdziło, że spał, a 2 - że jeszcze jest..

[FONT=&quot] Dwóm przyjaciółkom po długich namowach, udało się wreszcie przekonać [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]mężów, żeby zostali w domu, a one same wychodzą na kolacje do [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]knajpy, żeby przypomnieć sobie dawne czasy. Po zabawnie spędzonym [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]wieczorze, dwóch butelkach białego wina, szampanie i buteleczce [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]wódki opuszczają restaurację całkowicie pijane! W drodze powrotnej [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]obie nachodzi nagła potrzeba, może dlatego ze dużo wypiły. Nie [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]wiedząc gdzie iść się wysikać, jedna mówi do drugiej: [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]- Wejdźmy na ten cmentarz, tutaj na pewno nikogo nie będzie. [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Wchodzą na cmentarz, najpierw jedna ściąga majtki,sika, wyciera się tymi [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]majtkami i oczywiście je wyrzuca... Widząc to, druga od razu sobie [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]przypomina, ze ma na sobie drogą markową bieliznę od męża i szkoda [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]by ją wyrzucić. Ściąga więc majtki, wkłada je do kieszeni,sika i zrywa [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]kokardę z pierwszego lepszego wieńca, żeby się podetrzeć. [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Na drugi dzień mąż pierwszej, dzwoni do męża drugiej: [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]- Jurek, nawet sobie nie wyobrażasz co się stało! o koniec mojego małżeństwa! [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]- Dlaczego? [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]- Moja żona wróciła o 5 rano kompletnie pijana i na dodatek bez majtek! [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Od razu wywaliłem ją z domu. [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Na to drugi: [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]- Marek, to jeszcze nic, wiesz co wykombinowała moja! Nie tylko [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]przyszła pijana i bez majtek, ale miała włożoną w tyłek czerwoną kokardę z [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]napisem: NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY, ŁUKASZ, IGNAŚ, STASIEK I [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]POZOSTALI PRZYJACIELE Z SIŁOWNI[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
kroma hahahah rewelacja:tak::-D:laugh2:. Przeczytałam kumpeli w pracy i jeszcze zieje :-D

A wiecie czym rózni się europejska 'galerianka' od chińskiej 'galerianki???

europejska mówi : kup mi bluzkę , zrobię Ci loda.
chińska mówi : kup mi loda , zrobię ci bluzkę .
;-)
 
reklama
Do góry