reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

reklama
Justyna dobrze wiedzieć jak mi wpadnie w ręce to przeczytam

Odświeżam

Nie zgadniecie co ja ostatnio czytałam............"Ptaki ciernistych krzewów" kiedyś słyszałam że jest serial i zawsze myślałam że to "mydlana opera" ale książka jest dobra

Nie wiem czy pisałam ale mogę też polecić Jodi Picoult
"Krucha jak lód"
"Karuzela uczuć"
"Przemiana"-
to mi się kojarzy z filmem "Zielona mila" podobna tematyka
To są książki tej samej autorki co napisała "Bez Mojej zgody"

Kupiłam ostatnio " W głębi lasu" Harlan Coben i tez mnie nie zawiódł lubię jego książki jak ktoś lubi kryminał sensacja thiller to polecam tego autora czytałam jeszcze "Nie mów nikomu" "Obiecaj mi" i na półce czeka "Jedyna szansa" ale jeszcze nie zaczęłam.

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że "Jedyna szansa" tez rewelacja
Do Jodi Picout mogę jeszcze do kolekcji polecić " Dziewiętnaście minut" ona jak zwykle porusza trudne tematy
To jest o chłopaku który dokonuje masakry w szkole fakt tragedia zrobił coś okropnego .............ale on też jest czyms synem .........oj straszna tragedia jak ktos kogo urodziłaś kochałaś pielęgnowałaś robi coś strasznego..................
 
to podaj link:)

Na okładce tej książki jest napisane
"w tym gatunku nie ma nikogo lepszego - Harlan Coben" to mi wystarczy uwielbiam tego autora i skoro on poleca to musi być dobre
 
Ostatnia edycja:
Ja czytam Tess Gerritsen Bez Skrupułów i jestem zawiedziona. 2 opowieści, ale takie harlequinowskie, choć autorka na początku o tym wspomniała, że kiedyś pisała romanse. Teraz pisze znacznie lepiej.
 
reklama
Do góry