reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
Witaj Dorota :-)
Olaf to spory chlopak :-) I bardzo męski sadzac ze zdjec :tak:
Jak mieszkasz w Luton to masz blisko na lotnisko... ;-)
Och dziękuję...Olo jest też długi więc to tak nie widać, poza tym duży się urodził więc jest to normalne, położna powiedziała nam, że z biegiem czasu to się unormuje:)
A na lotnisko mamy ok 1 kilometra:) Mieszkamy w centrum...Ale rzeczywiście to na prawdę niedaleko.
Mysz1978 jeśli mogę spytać...Też mieszkasz w UK??
 
Witaj Dorotko, fajniutki ten twój Olafek, przystojny mężczyzna z niego, a jaki długi.... Bardzo urósł przez te pół roku. Mój jest aż 10 cm krótszy :-(
 
Dziękuję za komplement pod adresem Olasia:) Uważam, że wszystkie bobaski są prześliczne...
A co do długości to myślę, że go po prostu źle wymierzyli w szpitalu,w Anglii raczej się tego nie praktykuje zazwyczaj podają obwód główki i wagę, w miesiąc po porodzie mój synio miał już 60 cm, więc to chyba było coś nie tak...Poza tym te różnice we wzroście naszych pociech są na prawdę nie ważne:happy2: Ważne, ze nasze pocieszki dobrze się rozwijają:-D
Buziaki dla Ciebie i maluszka:-)
 

Witam mamusie i maluszki

Chciałabym się zapytać co ile tygodni chodzicie ważyć dzieciaczki??
I jaki jest ich przyrost wagi...Mój Olo od ostatniego ważenia przytył tylko 400g (10.11. ważył 9.100kg). Częściowo to wina ząbkowania (miał mniejszy apetyt). Teraz znów je więcej, ale odkąd przesypia nocki (ok 3 tyg.) odpadło mu jedno karmienie na dobę (teraz je 4 razy, nie liczę przekąsek między posiłkami)...
 
reklama
Do góry