reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych 3-latków

moj Kuba podobnie jest kruszynka jak widze wage i wzrost innych trzylatkow
Kuba ma 3 lata i 4 miesiace
wazy kolo 13 kg
mierzy 98 cm
rozmiar butka 25
maly krasnalek :)
 
reklama
Oj, dziewczyny, nie ma co, liczy sie to, jak my i nasi mezowie, badz nasi rodzice wygladali w tym czasie:-) Moja Madzia tez ma 3 latka i jest jak kruszynka, ale ja taka sama byla:-D mimo, ze teraz jakas mala nie jestem:-)
Zgadzam się całkowicie mój pediatra powiedział że mała jest drobnej kośći po mamie a ja do drobnych nie należę teraz
 
To widzę, że moja Wiki mogłaby się wtopic w grupę 3 latków:tak:
na bilansie 2-latka miała 15,5 kg, 96 cm a bucik mamy 26.
tak jak Lirys_krk napisała - ja jestem wysoka i od dziecka byłam, mój mąz również, to i Wiki jest wyrośnięta:happy:
 
jejku ale macie wielkoludy! Moja trzylatka 97-98 cm i 14 kg ale za to numer buta 26 :-)

a moją mi teraz bardzo wyciagneło, Wyrosla ze wszystich spodni. Przez 4 miesiace urosła mi 4 cm i przytyla 1,5 kg!. Ma 15,500 i 101 cm ale nie przytyła tak jakos wizulanie tylko sie taka jakas ubita zrobiła i nogi i ręce jej sie powydłużały :-D, A but nadal 26:tak:
 
Moj Erik ma obecnie 106cm i wazy 18kg:tak:. Fajny wyskoki z niego Facecik. Stoi oczywisci na rownie duzych stopach, a mianowicie 28:tak:
 
reklama
Do góry