reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych 3-latków

reklama
Moj sebuś waży 16,7 kg i ma 106 cm..... Z tego co widze to praktycznie wszystkie takie dzieciaczki sa... Seba to chudy jest i za nic nie umie go podtuczyć... A wcina za 5 :/
 
wznawiam temat. Amelia ma 3 lata i dwa miesiące ma 15 kg i 102 cm. Kiedyś się martwiłam, że coś jest nie tak, że za mało, ale przecież dużo zależy ode mnie. Zmieniłam podejście do jej jedzenia i młoda je. Jednak zawsze trzymam się określonych zasad. A broi bardzo, więc na pewno jest zdrowa.
 
moj w listopadzie skonczy 3 latka...
wazy 18kg i ma ok 100cm lub troszke wiecej dawno nie mierzylam, butek w zaleznosci od firmy srednio 27
 
reklama
Do góry