reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Biedny Konradek...

Mogłam sobie szukać mojego ginka... za granicę mi pojechał :/ Umówiłam się do innego na dziś i muszę odwołać... :angry: jakby ten @ nie mógł dnia poczekać... Ale teraz to już na swojego poczekam... trudno....

Dziś na 14 idziemy na szczepienie :)
 
A no biedny... Niby dobrze że to nie jest choroba, ale z drugiej strony kurcze... jak był mały na nic nie reagował... a tu proszę...


Kasiu Konrad je wszytko to co my i nigdy problemów nie było (znaczy je wszystko tak do 11 miesiąca ale i wcześniej dużo produktów jadł) Ananasa dał tatuś bo mi się zamarzyły kotlety po hawajsku... :sorry2: Mam nadzieję że po tym jak ostawimy te "egzotyczne owoce" i podam leki to szybko mu przejdzie... Brzoskwini też na razie dawać nie będę...


Sil
o masz! No al chyba dobrze ze @ przyszła co? :-D a kiedy on wraca?
My na szczepienie idziemy na początku Marca bo ostatnią szczepionkę mały miał przesuniętą z powodu tej 3 dniówki...



Kwiatuszku a czemu dołka? Tak fajnie spędziłaś czas!



Milii
każda kobieta jest inna! Ja w ciąży - bez leków oczywiście na te cholerne skurcze) nigdy nie miałam tętna powyżej 100... Pamiętaj ze to tylko organizm nie maszyna więc nie musi być wcale książkowo :tak:



Lily!! Ależ masz fajną tą córe!! :-) Przepiękna królewna!! Ależ mała ma zabawek w pokoju! :-D Ja jestem wyrodna matka i wydzielam mojemu zabawki :-p dostaje co chce ale jeśli nie bawi się zabawkami a chce klocki to zabawki najpierw sprzątamy i dopiero je dostaje.... inaczej to byśmy chodzić nie mieli gdzie bo pokój zabaw jest jednoczenie pokojem dziennym...
 
W kwietniu wróci. Dobrze, że przyszła, jasne :) ale kurde, jak człowiek chce, żeby się spóźniła, to nie...

Fifka, też wydzielam, klocki wyjmujemy, jak posprzątamy resztę. Owszem, zabawki stoją, ale w kącie. Jak wywala i nie chce sprzątnąć po zabawie, zabieram
 
miski orientujecie sie co do tarczycy...
prawie 4 tyg temu zrobilam badania i tsh wyszlo 4,5 ft4 10.73...dostalam euthyrox N25 i juz teraz widze, ze sporo spadlo! wyniki z dzisiaj to tsh 1.16 a ft4 17.48...jutro co prawda jade do endo-gina na wizyte, ale moze ktoras tez miala takie problemy i sie orientuje.

no i niestety zla wiadomosc, u mnie znow zaparcia...ehhh...nie pomaga zmiana diety, owoce, koktajle, activia itd...idzie w ruch lactulosum...mam nadzieje, ze wyreguluje, bo wykoncze sie teraz od du.py strony :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
nowosci, nowosci..kto chetny niech czyta :-)

ja tez dzis bylam niby tylko sprawdzic tarczyce ale wiecie, ze nie wytrzymalam i zrobilismy usg. maluch ma ponad 5cm!! serducho bije 158razy/min. calosc dr mowil, ze ok 11cm...to juz spory misiak
laugh.gif
kazalam zmierzyc szyjke, bo sie naczytalam, ze to wazne, szyjka ma 4,5cm, wiec dluga
yes2.gif

mowilam mu, ze mam genetyczne 12.02 a on powiedzial, ze na jego oko jest wszystko ok, wiec mam sie nie przejmowac...
 
reklama
Zoneczko super wiesci niedalam rady wczoraj wejsc ale juz nadrabiam ciesze sie :-) duzy dzieciaczek jeszcze troche i bedzie kopal :-) za genetyczne &&&&&&

Aa prawie projekt tortu gotowy choc niewiem czy napis bialy czy czarny najgorsze ze musze sama zdecydowac..
 
Ostatnia edycja:
Do góry