reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Hejo no wiec nikt nie tesknil...
Necia malgosia sliczna i zdrowka dla niej a i pozdrow swa zonke :-)a paczka sliczna
Sleepy filip to ohh ahh przystojniak i jaki klocuszek niewidac :-)
Kasiu dzieci rosna wagowo na poczqtku od800-1000g potem okolo700g potem 500g a na koncu po300-400g na miesiac tak sie dzieli na4 czesci rok wedle mojej ksiazki ty nie panikuj z waga bo moja ma 6.75kg wiec bez paniki:-) a zdrowa jest:-)
 
reklama
Cześć dziewczynki
biggrin.gif


Wreszcie weekend
biggrin.gif
Już nie mogłam się doczekać...
biggrin.gif
 
Hej hej!


Mój mały śpi a ja szykuję się do szkoły! Nie będzie mnie zapewne przez cały weekend... a w poniedziałek robie test jeśli @ nie przyjdzie :-D już kupiłam i leży grzecznie na półce w łazience i czeeeka! :-p



Sleepy ależ masz fajnego przystojniaka! A te czy.... mmmmm zakochać się można! :-D


Necia Małgosia również urocza! A jak mocno się zmieniła!! :-) Jeju jak nam te dzieci szybko rosną!
Do Amalfi moze nasz PW napisać tu na BB i ci odpiszę! Ona robi też piękne rzeczy! :tak: Ja sama też robie na szydełku ale przyznam się że w ciaży jakoś nie myślałam o tym a teraz nie mam czasu na dzierganie... :-(


Atan jak tam mała? :-)



Sun a ty jak się czujesz? :*
 
hejooo! chcialabyym bardzo odpisac wszystkim, ale jestem na tel a tu nie mozna zastosowac multicytatu a ja niestety ze swoja skleroza nie jestem w stanie wszystkego zapamietac.

zdjec dzieciaczkow tez nie obejrze bo to by trwalo wieki :/

Fifka ale bylyby jaja z tymi blizniakami :D

Sleep ten Twoj Filipek to tez taki spory facet skoro juz wazy 8 kg. Ja mysle, ze Bartek bedzie juz wazyl kolo 12,5kg :p

Necia dla pocieszenia moj maz mi w niczym nie pomaga czy jest w dpomu czy go nie ma :/ a jak jest to jeszcze dodatkowo robi syf i tyle

no i wiecej kurde nie pamietam :/
ja dzis bylam w Bartusiem na spacerku przez 2 godz a wczesniej posprzatalam cale mieszkanie i zrobilam na obiad pierogi leniwe :p poza tym rano w pracy wiec uwiezcie mi, ze nogi mi wchodza do dooopy!!!!!!
porobilam pare fotek Toskowi ale wrzuce dopiero jak wejde na laptop
 
Kwiatuszku fretki w tamtą niedziele poszły do nowego domu. Niestety to nie są dobre zwierzęta przy maluchu... dość mocno gryzą w zabawie a jako że w sumie urzędujemy tylko w jednym pokoju (drugi to sypialnia a pozostałe są w rozsypce i czekają na remont... na razie służą za graciarnie) to siedziały cały czas w klatce... ja nie miałam dla nich czasu - bo musiałam się nimi zajmować bez małego a mąż całymi dniami w pracy...

Na razie wstrzymujemy się ze zwierzakami... weźmiemy psa jak mały podrośnie bo on uwielbia zwierzęta. Na podwórku mamy mieszankę owczarka niemieckiego długowłosego to aż piszczy jak do niego podchodzimy i może ja dotknąć. :-D


U nas też dzisiaj było pięknie! Wyspacerowałam się ze hej!


Magalena
a weź nie dobijaj mnie z bliźniakami :-D Jakby Konrad był jednym z bliźniaków to super ale teraz mnie taka wizja przeraża :-p

Ależ dzisiaj miałaś pracowity dzień! Ja kurcze przy małym mam problemy ze sprzątaniem... sprzątam jak małego oddam na spacer dziadkom albo mężowi...

A jak tam u ciebie z mężem? Lepiej?
 
Z takiego założenia wyszliśmy :tak: Szkoda ich było... dzięki nim jestem z moim mężem... ale szkoda mi ich było jak całymi dniami siedziały w klatce... a tak mają naprawdę fajny nowy dom!
 
Hejo fifciu no z niunia to roznie ostatnio wszedzie pelza i niechce jesc kaszek i na kolacje jest cyc zasypia na godzine do 3 i wyspana i zasypia dopiero kolo 24 ale zaro spi ladnie do 8 je czasem zasypia czasem nie i kolo 10 lub 11 zasypia znowu do 13tej a w dzien 1 drzemka kolo16 17 nic wiecej wiec caly czas zabawa:-) z mopru dostalam pismo ze mam jeden papierek doniesc bo szefowa nie napisala do kiedy pracuje tylko ze badal a umowe mam na okres nieokreslony wiec pokaze im umiwy jak to im nie starczy to pojade do swej pracy po pismo..alewcale mi sie nieusmiecha tam jechac a w srode widze sie z magenta przylatuje na szczepienie i usg bioderek beda foty jak nic :-)
 
reklama
co to sie dzisiaj dzieje, ze nikogo nie ma ?!?!

slyp: kochana juz sobie wyobrażam nasz piekne wnuki, |Filipek przystojniacha że hoho ,no no rodzice spisaliście sie na medal :-). Gdzie moje ciacho juz i tyłek na balkonie zamarzł !!!!!!!!!!!

magdalena: jak powrut do pracy? bo ja sie boje gorzej niz przed [ierwszym dniem, nie chce mi sie wracać, a jak pomyslę ze od nowa mam sie wkręcicto aż mnie skręca
Fajnie że Bartuś już tak chodzi, jeste super :-)

fifka|: dzieki kochana tak zachwalasz Ade ze ja aż rosnę ;-),
O szkoda ze fretek juz nie macie, fajne były, no ale bezpieczeństwo najważniejsze, a wiadomo jak to dzieci, to pociągną za ogonek to paluszki do pyszczka pchają .
Jestem ciekawa jak twoj @ czy jest czy nie, trzymam kciuki zeby fasolka juz sie gnieździła &&&&&&&&&

sun: i jak tam samopoczucie ?

juz dałam Adzie dzisiaj kaszy mannej co prawda za duzo nie zjadła ale cos tam skubnęła .
Posprzątałam, ugotowałam i mogę wypoczywać .
gdzie wy jestescie ??????????
 
Do góry