reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Dziewczyny, a jak trzeba ubierać dziecko ja wyjście ze szpitala i na spacerki zima? Nie mam kompletnie pojęcia a chce przygotować rzeczy do szpitala i na wyjście powoli.

I jeszcze jedno w czym dzieciaczki powinny spac na noc? Pajace i śpiochy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a jak trzeba ubierać dziecko ja wyjście ze szpitala i na spacerki zima? Nie mam kompletnie pojęcia a chce przygotować rzeczy do szpitala i na wyjście powoli.

I jeszcze jedno w czym dzieciaczki powinny spac na noc? Pajace i śpiochy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja spala bodziak.+pajac bo zimno bylo u nas w nocy a I czapeczka po kapieli ale do snu zdejmowana.
Na dwor był też bodziak pajac kombinezon czapeczka ciepla I pod kocyk.
 
Dziewczyny, a jak trzeba ubierać dziecko ja wyjście ze szpitala i na spacerki zima? Nie mam kompletnie pojęcia a chce przygotować rzeczy do szpitala i na wyjście powoli.

I jeszcze jedno w czym dzieciaczki powinny spac na noc? Pajace i śpiochy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja na wyjście(pisze o Statszaku bo urodziny w listopadzie,a wtedy była mega zima) miałam body+pajac+sweterek i do kombinezonu.I czapa oczywiście. Ale to było tyle ile z budynku do auta.
A z wyjściem na spacer raczej nie pomogę bo jak ja pierwszy raz wyszłam to było coś koło -20 więc teraz się raczej bo przyda ;)
 
Rany dziewczyny, jakie prasowanie? ;D Ja ledwie kilka rzeczy na razie zamówiłam :) Chyba, że to Wasze pierwsze ciąże, to w sumie rozumiem, bo poprzednio też do 30tc wszystko skompletowałam, a potem kupowałam głupoty z nudów ;) Wrzucam jeszcze kilka drobiazgów Helenki.

zimorodek1_3.jpg


zimorodek1_2.jpg


Co do spania, to moja starsza do skończenia 3 miesięcy była ubierana po kąpieli normalnie jak na dzień i nie była przebierana rano. Czyli tak jakby instytucja piżamy u nas nie istniała :) Ale ona była koszmarnym płaczkiem i każde przebieranie to było horror.
 
Rany dziewczyny, jakie prasowanie? ;D Ja ledwie kilka rzeczy na razie zamówiłam :) Chyba, że to Wasze pierwsze ciąże, to w sumie rozumiem, bo poprzednio też do 30tc wszystko skompletowałam, a potem kupowałam głupoty z nudów ;) Wrzucam jeszcze kilka drobiazgów Helenki.

zimorodek1_3.jpg


zimorodek1_2.jpg


Co do spania, to moja starsza do skończenia 3 miesięcy była ubierana po kąpieli normalnie jak na dzień i nie była przebierana rano. Czyli tak jakby instytucja piżamy u nas nie istniała :) Ale ona była koszmarnym płaczkiem i każde przebieranie to było horror.

Moi obaj też tak chodzili ;) po kąpieli pajac lub body i śpiochy i do łóżeczka.A rano chodzili w tym zestawie tak długo aż no nie ulali i trzeba było przebrać :)
 
reklama
Do góry