reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka

@HappyBabyMama a masz duży czy mały biust? Ja polecam małe sklepy z bielizną (mam duży biust i w triumphie nie dostanę mojego rozmiaru)
Jeśli masz rozmiar do D to napewno zajrzyj do Triumpha, (warto wydać więcej kasy bo i ładne i wygodne pamiętam były jak miałam mniejsze piersi)
Powyżej D... spróbuj zobaczyć czy gdzieś znajdziesz Biustonosze z Ava.... są fantastyczne
Biust powiększa się po porodzie za to zmniejsza się obwód pod biustem w porównaniu do trzeciego trymestru (zwłaszcza końcówki)
Ja kupuję miseczkę wyżej niż mam teraz z obwodem mniejszym o rozmiar (Ale za to mam kupione przedłużacze obwodu jakby były potrzebne.
Domyślam się że pewnie jakieś biustonosze do karmienia dostaniesz w HM ale co do jakości nie mam pojęcia... mi się w poprzedniej ciąży sprawdziły biustonosze bez drutów... z trzymadłem typu A pod odsłanianą miseczką.
 
reklama
Happy ja kupuję po porodzie, bo chcę dopasowany idealnie. Przy pierworodnym kupowałam w lokalnym sklepie z bielizną jakiś polskiej firmy i był super. Może znajdę co to za firma.
 
@HappyBabyMama a masz duży czy mały biust? Ja polecam małe sklepy z bielizną (mam duży biust i w triumphie nie dostanę mojego rozmiaru)
Jeśli masz rozmiar do D to napewno zajrzyj do Triumpha, (warto wydać więcej kasy bo i ładne i wygodne pamiętam były jak miałam mniejsze piersi)
Powyżej D... spróbuj zobaczyć czy gdzieś znajdziesz Biustonosze z Ava.... są fantastyczne
Biust powiększa się po porodzie za to zmniejsza się obwód pod biustem w porównaniu do trzeciego trymestru (zwłaszcza końcówki)
Ja kupuję miseczkę wyżej niż mam teraz z obwodem mniejszym o rozmiar (Ale za to mam kupione przedłużacze obwodu jakby były potrzebne.
Domyślam się że pewnie jakieś biustonosze do karmienia dostaniesz w HM ale co do jakości nie mam pojęcia... mi się w poprzedniej ciąży sprawdziły biustonosze bez drutów... z trzymadłem typu A pod odsłanianą miseczką.
Aniay zdecydowanie do D a nawet do C ;)
 
Aniay zdecydowanie do D a nawet do C ;)
To zdecydowanie uderz do Triumpha i Esotiq (też super biustonosze) ja bym wybierała coś co jest ciasnawe pod biustem (zmieszczą się dwa palce pomiędzyobwdem a plecami) ale możesz spokojnie włożyć skarpetkę (spłaszczoną) i naciągnąć na biuście. I do tego przedłużacz.
Ja kupowałam przed porodem biustonosze i nosiłam całe karmienie (A nawet po bo były takie wygodne) Najlepsze są bawełniano-jakieś bez żadnych udziwnień (I chyba też najtańsze)
 
Aniay Twoja córka miała stroje małej damy. Śliczne są.
Hej, a myslalyscie, żeby zamówić wiećej rzeczy np.na amazon? Bo niektóre są świetne i chyba cenowo tez dobrze by wyszły. Te opalacze mnie urzekły
https://www.amazon.com/XILALU-Newborn-Jumpsuit-Bodysuit-Clothes/dp/B01GZLI8CE/ref=sr_1_27?s=apparel&ie=UTF8&qid=1476475104&sr=1-27&nodeID=13697531&refinements=p_n_size_two_browse-vebin:1289782011
Nie wiedziałam że jest coś takiego jak opalacze ;) myślałam że rampersy będą ostatnim co mnie zaskoczy ;) słodka ta truskaweczka :)
@Olgi89 no ja chociaż niebieski Lubie ;) ale tak to tez zostaje mi szary biały ew kremowy, czarny tez ale tu mam
trochę opory i zależy jaki wzor
@kamisia1101 mi się np chłopcy podobają w koszulkach z kołnierzykiem ale pewnie oprócz większych wyjść to szkoda niemowlaka takim męczyć
@Prymulka hehe mam nadzieje ze się w prawie :) dla odmiany ja właśnie nie chce żółtego i pomarańczowego ;) a ze przez miesiąc myślałam że będę mieć dziewczynkę i trochę rzeczy dla "niej" kupiłam to widziałam ze jest wybór lepszy wiec na pewno zakochasz się w tych ciuszkach bardzo szybko ;)
@aniay ja po zeszło tygodniowej akcji ze szpitalem tez juz mam Czesc torby przygotowanej i najpóźniej w tym miesiącu musi być gotowa
 
Ostatnia edycja:
@HappyBabyMama a masz duży czy mały biust? Ja polecam małe sklepy z bielizną (mam duży biust i w triumphie nie dostanę mojego rozmiaru)
Jeśli masz rozmiar do D to napewno zajrzyj do Triumpha, (warto wydać więcej kasy bo i ładne i wygodne pamiętam były jak miałam mniejsze piersi)
Powyżej D... spróbuj zobaczyć czy gdzieś znajdziesz Biustonosze z Ava.... są fantastyczne
Biust powiększa się po porodzie za to zmniejsza się obwód pod biustem w porównaniu do trzeciego trymestru (zwłaszcza końcówki)
Ja kupuję miseczkę wyżej niż mam teraz z obwodem mniejszym o rozmiar (Ale za to mam kupione przedłużacze obwodu jakby były potrzebne.
Domyślam się że pewnie jakieś biustonosze do karmienia dostaniesz w HM ale co do jakości nie mam pojęcia... mi się w poprzedniej ciąży sprawdziły biustonosze bez drutów... z trzymadłem typu A pod odsłanianą miseczką.
Ja mam miseczke D :) swoj kupilam w HM polecam !!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku a ja za to uwielbiam chłopięce ubrania.Jak widzę jakces w sklepie czy w necie to mnie aż telepie bo mogłabym kupować odrazu.Mój synek miał garderobę głownie z motywami leśnych zwierzątek,bo to na mnie działało jak magnes;)teraz mam wyzwanie bo dziewczynkowe ubrania musze kupować i jakoś mnie tak nie kręcą.No ale już wiem że lubię motyw sowy na ubraniach;)
Pytanie mam -jak sądzicie czy materac piankowy ktorym mam w łóżeczku od 4 lat,będzie ok dla dzidzi czy kupić nowy?
 
@Bridget Jones ja bym chyba pokusiła się o nowy i to nawet nie chodzi o to ile ma lat tylko o to że te piankowe łatwo się odkształcają i teraz dzidziusiowi może być już niewygodnie i niezdrowo.
Też jestem na etapie kupna materaca, bo co prawda mam w łóżeczku gryka-pianka-kokos ale będziemy też używać na co dzień turystycznego i właśnie do niego chce dokupić materacyk taki jak mam w łóżeczku bo te z łóżeczek turystycznych to jakaś kpina a nie materacyk ;) choć wiem że jak sama nazwa wskazuje to tylko łóżeczko turystyczne więc zbyt wiele nie mogę od niego wymagać:-) :) w sypialni będziemy mieć normalne drewniane a to będzie takim posiłkowym do pokoju dziennego.
 
reklama
Heh no właśnie my mieliśmy na co dzień materac gryka kokos ale wyrzuciłam go bo bałam się ze jednak tam się pewnie łatwiej rozwijają drobnoustroje.a ten był jako dodatkowy w drugim pokoju,ale masz rację @Prymulka ze mógł się odkształcic,w sumie o t nie pomyślałam.
Jakoś ta gryka mnie wogole nie przekonała i chyba tym razem podstawowy materac to będzie piankowy.
 
Do góry