reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka

reklama
Dziewczyny a w jakim proszku prać ciuszki? Chyba jednak nie wytrzymam i wypiore chociaż te grubsze rzeczy, kombinezoniki i śpiworki. Szkoda mi tego słońca. Nie wiem, jak miałabym to prac w listopadzie ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najłagodniejsze są płatki mydlane Dzidziuś lub orzechy piorące. Natomiast łagodne proszki to Lovela, Dzidziuś, Jelp - w zasadzie się nie różnią składem.
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
A ja polecam proszek biały jeleń dla dzieci od innych proszków mała dostała wysypki której przez pierwsze miesiące nie mogliśmy się pozbyć
 
Jej dziewczyny, ale szalejecie wyprawkowo. Śliczności tu widzę.
Ja jeszcze nic nie planuję. Pewnie poczekam aż przejdę na l4.
Jak byłam z synkiem w ciąży to zaczęłam kupować jakoś 2,5 miesiąca przed porodem (też jak na l4 przeszłam). I większość zakupów przez Internet: smyk i C&A. Na początku grudnia będą z pewnością wyprzedaże. No i znowu pewnie zacznę od kombinezonu/śpiworka. W Smyku przekombinowali chyba w tej kolekcji i jest kurteczka z dopinanym spodem. Wolałabym śpiworek w jednej części. Ale gdzieś za miesiąc się rozejrzę.
 
Moje pierwsze zakupy bobaskowe
1473886847-i0ll2f.jpeg
1473886856-4d0hmg.jpeg

Smyk


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry