reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Dziewczyny nadrabiam i rzuciło mi się w oczy "patyczki do uszu" ale czy Wy zamierzacie czyścić uszy maluchom??? Ja nigdy Julce nie czyściłem jak była mała
Nawet teraz

Mam pytanie odnośnie podkładów ze nie oddychają
Ja teraz nakładam na nasze, żeby Córka nie zasikala materacu, ale czy to aż takie złe

@Czoperka a ten olejek migdałowy dodawać będziesz do kąpieli?? Czy nawilżać po??

Maryqska a jaka hustawke macie? Bo szukam sprawdzonego modelu:-)

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie mam pojęcia , musiałabym zajrzeć na zdjęcia
Jak będę mieć chwilkę to dam Ci znać

Dziewczyny czy któras widziala moze na zywo tą czapeczkę? Zastanawiam się jaki wziąć rozmiar, 50-56 czy 62-68?

Link do: Czapka z polarową podszewką

Miałam taka dla Córki [emoji7][emoji7] nie dawno jak układałam rzeczy to się wzruszałam jaka malutka
Ale stwierdziłam ze dla chłopaka nie za bardzo
Ale chyba muszę ja odnaleźć jednak

@julia0903 ale fajne łóżeczko; ślicznie tam macie;



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, dostałam od koleżanki bujaczek z graco.
Na plasko sie nie rozklada ale troche lezaco jest.
Waga do 11kg.
I teraz pytanie od jakiego wieku to mozna używać (kolezanka też distala I instrukcji brak.
DSC_1035.JPG
 

Załączniki

  • DSC_1035.JPG
    DSC_1035.JPG
    697,8 KB · Wyświetleń: 707
Dziewczyny nadrabiam i rzuciło mi się w oczy "patyczki do uszu" ale czy Wy zamierzacie czyścić uszy maluchom??? Ja nigdy Julce nie czyściłem jak była mała
Nawet teraz

Mam pytanie odnośnie podkładów ze nie oddychają
Ja teraz nakładam na nasze, żeby Córka nie zasikala materacu, ale czy to aż takie złe

@Czoperka a ten olejek migdałowy dodawać będziesz do kąpieli?? Czy nawilżać po??



Nie mam pojęcia , musiałabym zajrzeć na zdjęcia
Jak będę mieć chwilkę to dam Ci znać



Miałam taka dla Córki [emoji7][emoji7] nie dawno jak układałam rzeczy to się wzruszałam jaka malutka
Ale stwierdziłam ze dla chłopaka nie za bardzo
Ale chyba muszę ja odnaleźć jednak

@julia0903 ale fajne łóżeczko; ślicznie tam macie;



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Patyczki mam, ale z tego co pamiętam to uszka czyści się mokrym płatkiem. Najwyżej patyczki spożytkuję u starszaków. Przy noworodkach nie używałam podkładów pod prześcieradło, dopiero przy odpieluchowywaniu, żeby oszczędzić materac. Nawet za bardzo nie zastanawiałam się nad tym, że nie oddychają, wolałam suchy materac ;) Nie widziałam też żadnych zmian na skórze dzieci, więc dla mnie to nie problem. A przy niemowlaku podkład zawsze miałam w torbie jak gdzieś wychodziliśmy bo wygodnie się na nim zmieniała pieluchę, w domu też do tego celu zdarzało mi się używać.
 
Dziewczyny nadrabiam i rzuciło mi się w oczy "patyczki do uszu" ale czy Wy zamierzacie czyścić uszy maluchom??? Ja nigdy Julce nie czyściłem jak była mała
Nawet teraz

Mam pytanie odnośnie podkładów ze nie oddychają
Ja teraz nakładam na nasze, żeby Córka nie zasikala materacu, ale czy to aż takie złe

@Czoperka a ten olejek migdałowy dodawać będziesz do kąpieli?? Czy nawilżać po??



Nie mam pojęcia , musiałabym zajrzeć na zdjęcia
Jak będę mieć chwilkę to dam Ci znać



Miałam taka dla Córki [emoji7][emoji7] nie dawno jak układałam rzeczy to się wzruszałam jaka malutka
Ale stwierdziłam ze dla chłopaka nie za bardzo
Ale chyba muszę ja odnaleźć jednak

@julia0903 ale fajne łóżeczko; ślicznie tam macie;



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Patyczki to raczej dla syna teraz. Jak byl malutki to nigdy mu uszu nie czyscilam.

Podklad jesli juz to tylko ten seni, bo ten co umiescilam na zdjeciu pare postow temu nie oddycha i na materac sie nie nadaje.
 
@KIKI83 - też tę czapkę kupiłam, chociaż to nie do końca to co chciałam. Te uszka będzie się niewygodnie wciskać pod kaptur. Wzięłam 50-56 i jest duuuża.

@aniay - jeśli nie rozkłada się na płasko, to najwcześniej po skończeniu 3 miesięcy, a najlepiej pewnie jak będzie już siedzieć.
 
Basia polecisz jakis lezaczko hustawke co na plasko mozna klasc? Tak do 500zl?;)

Dziewczyny powiedzmy ze temp bedzie tak ze bedzie mozna wyjsc na spacer to czy kombinezon i kocyk wystarczy w gondoli?
Bo duzo ofert jest na takie spiworki do gondoli...
I sama juz niewiem jak to ubrac:/


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Basia polecisz jakis lezaczko hustawke co na plasko mozna klasc? Tak do 500zl?;)

Dziewczyny powiedzmy ze temp bedzie tak ze bedzie mozna wyjsc na spacer to czy kombinezon i kocyk wystarczy w gondoli?
Bo duzo ofert jest na takie spiworki do gondoli...
I sama juz niewiem jak to ubrac:/


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Spokojnie wystarczy. Zawsze jest jeszcze pokrowiec do gondoli w razie czego.

Od siostry męża dostaliśmy takie cudo do podgrzewania
IMG_20161110_080012.jpg
IMG_20161110_080033.jpg


Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20161110_080012.jpg
    IMG_20161110_080012.jpg
    87 KB · Wyświetleń: 629
  • IMG_20161110_080033.jpg
    IMG_20161110_080033.jpg
    75,4 KB · Wyświetleń: 621
Basia polecisz jakis lezaczko hustawke co na plasko mozna klasc? Tak do 500zl?;)

Dziewczyny powiedzmy ze temp bedzie tak ze bedzie mozna wyjsc na spacer to czy kombinezon i kocyk wystarczy w gondoli?
Bo duzo ofert jest na takie spiworki do gondoli...
I sama juz niewiem jak to ubrac:/


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Ja tak na spacery chodziłam, do tego jeszcze miałam pokrowiec od gondoli. Śpiworka żadnego nie miałam i teraz też nie zamierzam kupować.
 
@julia0903 Mam leżaczek-bujaczek Tiny Love i bardzo polecam. Przykładowy link: Link do: Tiny Love Leżaczek Bujaczek Łóżeczko 3w1 turkusowy Ma 3 stopnie "płaskości": całkowicie na płasko - więc można używać od urodzenia, bardzo wygodne, bo możesz zabrać śpiące/leżące dziecko do kuchni, łazienki, czy gdzie tam potrzebujesz; lekko uniesione oparcie - używaliśmy od skończenia gdzieś 3-4 miesięcy i półsiedzące na koniec. Buja się, wibruje [to mi uspokojało córkę na początku, więc przydatna funkcja], ma podwieszane zabaweczki [można odpiąć na początku], delikatne światełka i jakąś muzyczkę.
 
reklama
Do góry