reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

hmmm ... ten rożek nie był firmowy - tzn. nie wiem jakiej był firmy - ale oglądałam go na giełdzie odzieżowej - najtańszym miejscu w Poznaniu! nie mam pojecia ani pomysłu gdzie można dostać tańszy???? w markecie????
słyszałam też o Tesco????
azik gdzie kupowałaś?
 
reklama
azik pisze:
duzo... drogi rożek, moim zdaniem nie ma sensu kupowac firmowych rożków jak sie nie ma kasy, niektóre sa przesliczne, sama miuałam takie piękne upatrzone, ale kupiłam 3 rożki w cenie jednego i mi przeszła ochota na drogie firmówki.

rozek to rożek, ma być ciepły, wygodny, miły w dotyku i łatwy w praniu - moje kosztowały po 20 zł.

ale jak ma sie na wydanie kasę, to...

ja kupiłam śliczny rożek, ładnie wykonany za 17zł
 
gluck - to fajna firma, i właśnie tam był mój najładniejszy rożek i pościel - ale szkoda mi było 3 krotnie przepłacać.

ja te rozki po Piotrusiu mam do tej chwili, i niedługo je odświeżę i będa jak nowe...

Osinka, przyzwoita cena, powiedz jakiej firmy? i na allegro?

bo jeden chyba dokupię, by maluszek miał coś nowego ;)
 
azik pisze:
gluck - to fajna firma, i właśnie tam był mój najładniejszy rożek i pościel - ale szkoda mi było 3 krotnie przepłacać.

ja te rozki po Piotrusiu mam do tej chwili, i niedługo je odświeżę  i będa jak nowe...

Osinka, przyzwoita cena, powiedz jakiej firmy? i na allegro?

bo jeden chyba dokupię, by maluszek miał coś nowego ;)

dokładnie taki kupiłam (w pszczółki):
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75837474
 
rozki sa tanie i dobre na allegro mi sie tez wydaje ze nie warto drogiego kupowac bo i tak za dlugo sie z tego nie korzysta,niektorzy mowia nawet zer zbedne(ale potem mozna wykorzystac jako kocyk do przykrycia)
kaftaniki potrzebne-jak kupisz spioszki to pod spioszki(chyba ze kupujesz juz w komplecie)

A co do zakopow to pierwszy zakup mojego meza to adidaski ::) tak tak buty............

s30106133km.jpg


 
reklama
Do góry