reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

mały ma 19 meisiecy, a ja dostałam 5 i do tej pory jeszcze używam... tak więc z tą duża ilościa to nie przesadzaj ;D

recznik pierzesz czesto, ale także często robisz pranie przy maluchu... pamiętaj, że trzeba jeszcze mieć gdzie trzymać (u mnie z tym cięzko)
 
reklama
Ja na razie jestem na etapie oglądania wózków w internecie i na razie wybrałam wstępnie wózek Deltim Focus, ale może mi się jeszcze zmienić. A poza tym, to jakoś na razie mnie nie ciągnie do kupowania ciuszków. Może jak będę wiedziała dla kogo kupować dla chłopca, czy dla dziwczynki, bo na ostatnich dwóch badaniach Usg małe tak się kręciło, że nie mogliśmy zobaczyć jakiej jest płci. :)
 
Ja dzis bylam w mathercare i zauroczylam sie niektorymi ciuszkami. Piekne, musze pilnować wyprzedaży w styczniu, tylko az sie boje ze kupie za duzo, a przecież cala szafa po Jacku :laugh:.
 
ja tez właśnie ostatnio uświadomiłam sobie, że przecież w sklepach z ciuszkami dziecięcymi też są wyprzedaże. To dobry pomysł, polatać teraz a kupić w grudniu-styczniu
 
Ja to się już chyba raczej toczyć będę po tych sklepach a nie latać :) zwłaszcza w grudniu - styczniu, kiedy te wyprzedaże będą ;)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie po DŁUGIEJ przerwie. Nadrabiam zaległości z ostatniego czasu kiedy to tylko mój ślubny miał dostęp do netu w pracy i od czasu do czasu zaglądał do Was, żeby zdać mi potem relcję z tego co się dzieje na forum. Teraz może uda mi się zaglądać częściej, bo mam swobodny dostęp do sieci, dopóki mój staruszek komp znawu nie odmówi posłuszeństwa...
Jak to dobrze znowu to być...
Nie mogłam wytrzymać bez forum, więc dla poprawy nastroju zwiedziałm parę sklepów z wózkami, łóżeczkami, fotelikami...
Wpadły mi w oko produkty firmy o której wcześniej nie słyszałam - TUTEK. Jak na moje oko są całkiem fajne i co ważne niedrogie. Znalazłam łóżeczko turystuczne fajnie wyposarzone za niewysoką cenę i myślę nad kupnem go do domu. Macie może jakieś informacje jak sprawdzają się takie łóżeczka? Moi rodzice upierają się na drewniane, mąż na Tutka, a ja nie wiem...
Znalazłam również wózek który chyba niczym nie ustępuje droższym - Sebek Lukas 2. Co myślicie?
Wszystko na stronie www.tutek.pl
A zdjęcie obok to profil mojej córeczki, nie mogłam się powstrzymać...

_________________________________________________
 
Do góry