reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Laseczki a jakieś witaminy podczas karmienia piersią brałyście. Bo Femibion na opakowaniu ma, że dla kobiet karmiących jest też. I się zastanawiam czy nie zamówić sobie większej ilości opakowań. Pamiętam, że pisałyście coś o żelazie chyba z witamin.
 
reklama
Pediatra mojej córki mi powiedział (jak karmiłam), żebym sobie jakieś witaminy zażywała, żeby się nie posypać (dziecko jednak wysysa z nas wszystko co najlepsze). Poszłam do apteki i tam mi dali takie jak w ciąży, więc to chyba ten sam zestaw witamin ;)
 
Ja biorę femibion i na czas karmienia też będę brać femibion.
Laski z Nebraski, ja mam pytania dwa z cyklu głupich, uwaga: blondynka w akcji. :D
1. Teraz używam balsamu przeciw rozstępom, który smaruję w brzuch, uda i piersi. Czy podczas karmienia też trzeba smarować piersi balsamem przeciw rozstępom? Jak zamierzacie dbać o piersi podczas karmienia?
2. Nigdy nie używałam płynu do prania. Zawsze proszek plus płyn do płukania. Znalazłam fajny płyn do prania dla dzieci, ale nie wiem, jak zrobić pranie? Wlać go tam gdzie proszek? A co wtedy z płynem do płukania?
 
Ja biorę femibion i na czas karmienia też będę brać femibion.
Laski z Nebraski, ja mam pytania dwa z cyklu głupich, uwaga: blondynka w akcji. :D
1. Teraz używam balsamu przeciw rozstępom, który smaruję w brzuch, uda i piersi. Czy podczas karmienia też trzeba smarować piersi balsamem przeciw rozstępom? Jak zamierzacie dbać o piersi podczas karmienia?
2. Nigdy nie używałam płynu do prania. Zawsze proszek plus płyn do płukania. Znalazłam fajny płyn do prania dla dzieci, ale nie wiem, jak zrobić pranie? Wlać go tam gdzie proszek? A co wtedy z płynem do płukania?

Ja do piersi mam oddzielny krem i on też nadaje się na czas karmienia więc będę kontynuować kurację tym samym produktem :)

Co do prania to płyn do płukania ma swoje miejsce a przegródka na proszek jest tez miejscem na płyn do prania, przynajmniej u mnie tak to wygląda :D
 
Nigdy nie używałam płynu do prania, ale myślę, że wlałabym go w tą samą przegródke co wsypuje proszek, a płyn do płukania obok (u mnie akurat dokładnie po środku).

Linomag mam zielony.
 
reklama
Do góry