reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Idź, idź.
Nam położna powiedziała, że to ważne, żeby ten zapach też nam odpowiadał, bo my będziemy trzymać dziecko często przy sobie, będziemy je non stop czuć.
Powąchałam, no zapach może nie jakaś perfuma ale to chyba właśnie kosmetyki nieperfumowane tak pachną. Jakoś bardzo mi nie przeszkadza. Za to konsystencja super, takie mleczko. Świetnie się rozprowadza na skórze.
 
reklama
Boliwia jak dla mnie to on tłusty jest jak na lato, wiosnę. Ja mam chyba jakiś biodermy, był fajny lekki. Muszę jeszcze filtry ogarnąć dla maluchów takich, tylko czekam aż wyjdą tegoroczne serie.

Bardziej myślałam o chlodniejszych dniach. Na cieplejsze dni, to sama nie wiem. Może coś z filtrem od pierwszych dni życia, w razie gdyby jakiś promyk niechciany się dostał do wozka.
 
Gosiu ja tej w Juli w końcu nie kupiłam bo zapomniałam jak ze zwolnieniem byłam ale dziś na all zamówilam za 65 już z przesyłką taką średniej wielkości walizkę.
Zapomniałam o kremach na buzię dla maluszka dobrze że jesteście.
 
Trochę poczytałam dziś o kremach od 1 dnia, chyba zdecyduje się na ten z Mustelii, ma dobre opinie i sporo naturalnych składników. Pozostaje poszukać jakiegoś filtru mineralnego jak już słońce zacznie mocniej dogrzewać. Tylko pytanie czy 25 wystarczy czy trzeba 50 ?

Ja też szykuje małą walizkę na kółkach, nawet na SR taką polecali :)
 
reklama
Do góry