reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Dzisiejsza paczka. Zamawiałam body na rozmiar 56 i jakies takie spore jak na 56
 

Załączniki

  • 1454664326390.jpg
    1454664326390.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 56
  • 1454664367420.jpg
    1454664367420.jpg
    43,4 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Gosia jak jakość tych ubranek bo widzę, że z tej samej firmy chciałam sobie zamówić kaftaniki, śpioszki i body rozpinane? :)
 
Ala_25 jakościowo wydają się ok. To wyjdzie w praniu i przy używaniu.

Wioleta93 w półśpiochach jest różnica. Jedne są na 56 a drugie na 62. Te wczorajsze pepcowe są mniejsze a są na 62.
 
A co to za firma ? Ładne :)
A ciekawa jestem jaka jest ich długość ? Zmierzyła byś po środku ? U mnie.każde 56 jest inne
 
Ewa90 półśpiochach czy body mam zmierzyć?

Malutka466 to jest firma polska dartomik. Ja kupowałam od dostawcy tiamika, ale miał już nie wszystkie wzory. Ale na allegro widziałam tez u innych dostawców.
 
Ja więcej kupowalam zwykłych spodni z racji ze jak będą ciut krótkie to zarzuce skarpetki :) a ze to będzie miesiąc ciepły to w niczym chyba nie zaszkodzi jak troszkę ciałka będzie widać :)
 
reklama
Wczoraj zwalczyłam dylematy związane z koszulinami ciążowymi - dziś zabieram się za długo oglądany i przeglądany na wskroś wątek kocyków. Niedługo mi się zaczną śnić po nocach!

Najgorsze dla mnie jest to, że tego jest tyle rodzajów, a ja siedząc w domu nie mam jak pomacać :/ Co uważacie?
Teraz mega na topie są kocyki Minky. Tylko mi wydaję się bardzo ciepłe i ciężkie - nawet te light.

Widziałam też takie z dresówki, bambusowe, bawełniane, z polaru.... i oszaleć można. :0

Jakie Wy kupujecie?
Ile tych kocyków?
Jakie rozmiary?
 
Do góry