reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka lipcówek

reklama
Dziewczyny z UK uzywalyscie może pampersow z Tesco? Te Fred&Flo (kiedyś Tesco loves baby)?
Kupiłam dziś paczkę newborn rozmiar 1 I zastanawiam się jak z jakością
 
Dziewczyny z UK uzywalyscie może pampersow z Tesco? Te Fred&Flo (kiedyś Tesco loves baby)?
Kupiłam dziś paczkę newborn rozmiar 1 I zastanawiam się jak z jakością
U nas Tesco loves baby są słabe, może zagramanica macie lepsze,ale te tutaj do kitu
 
U nas już ich nie ma właśnie a ponoć były super. Teraz jest nowa nazwa Fred&Flo ale ponoć coś zmienili i są gorsze[emoji85]

Kupiłam paczkę newborn rozmiar 1 I zastanawiam się czy mogę ją otworzyć? Pewnie głupie pytanie [emoji23]
 
U nas już ich nie ma właśnie a ponoć były super. Teraz jest nowa nazwa Fred&Flo ale ponoć coś zmienili i są gorsze[emoji85]

Kupiłam paczkę newborn rozmiar 1 I zastanawiam się czy mogę ją otworzyć? Pewnie głupie pytanie [emoji23]
U nas tez juz widziałam te Fred & flo
 
Dziewczyny z UK uzywalyscie może pampersow z Tesco? Te Fred&Flo (kiedyś Tesco loves baby)?
Kupiłam dziś paczkę newborn rozmiar 1 I zastanawiam się jak z jakością
Nie uzywalam, polskie na wakacjach uczulily Julke wiec tu nawet kombionowalam po naszych poprzednich przebojach. Kazda dupia jest inna, wiec bedzisz musiala testowac.
 
reklama
Do góry