reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki testu beta hcg

Dołączył(a)
25 Styczeń 2019
Postów
9
Witam potrzebuje pomocy w interpretacji testu beta hcg . Dziękuję za pomoc :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20190125-201659_Chrome.jpg
    Screenshot_20190125-201659_Chrome.jpg
    121,6 KB · Wyświetleń: 7 369
reklama
@Kingaa123 gratulacje! Jesteś w ciąży, jakiś 2-3 tydzień :) ja na bete lecę w poniedziałek i potem w środę, żeby zobaczyć jak przyrasta :) testy oczywiście pozytywne. Także może się spotkamy na październikowych mamach 2019 :D
 
@Adrianna.em mam nadzieję że oby tak było ;) wszystko wskazuje na tak testy 2 razy pozytywny beta hcg tak jak widać brak miesiączki. Ja we wtorek do lekarza ale w poniedziałek chyba też pójdę jeszcze raz zrobić beta hcg ;) Tobie też gratulacje! :)
 
@Adrianna.em mam nadzieję że oby tak było ;) wszystko wskazuje na tak testy 2 razy pozytywny beta hcg tak jak widać brak miesiączki. Ja we wtorek do lekarza ale w poniedziałek chyba też pójdę jeszcze raz zrobić beta hcg ;) Tobie też gratulacje! :)
No najlepiej sprawdzić właśnie jaki jest przyrost i z wynikami do lekarza już iść :) ja umówiłam się na czwartek, żeby też już mieć wszystko czarno na białym ;) To Twoja pierwsza ciąża?
 
Nie jest to 2-3 tc tylko raczej 4. Do lekarza nie masz co na razie iśc bo i tak na usg nic jeszcze nie zobaczy a Ty będziesz się niepotrzebnie stresować. Radzę poczekac jeszcze 2 tygodnie z wizytą.
 
Nie jest to 2-3 tc tylko raczej 4. Do lekarza nie masz co na razie iśc bo i tak na usg nic jeszcze nie zobaczy a Ty będziesz się niepotrzebnie stresować. Radzę poczekac jeszcze 2 tygodnie z wizytą.
Dziewczyna nic nie pisała odnośnie tego kiedy miała ostatnią mięsiączkę, jak długie cykle itd, więc ciężko zakładać, że to na pewno 4 tydzień ciąży. Prosiła o interpretację wyniku a z norm podanych wychodzi jak wychodzi ;) zgodzę się natomiast, że na usg jeszcze prawdopodobnie nic nie będzie widać, pęcherzyk zaczyna być widoczny przy beta hcg powyżej 1500.
 
reklama
Dziewczyna nic nie pisała odnośnie tego kiedy miała ostatnią mięsiączkę, jak długie cykle itd, więc ciężko zakładać, że to na pewno 4 tydzień ciąży. Prosiła o interpretację wyniku a z norm podanych wychodzi jak wychodzi ;) zgodzę się natomiast, że na usg jeszcze prawdopodobnie nic nie będzie widać, pęcherzyk zaczyna być widoczny przy beta hcg powyżej 1500.
Nie ma co patrzeć na normy bo one są bardzo rozległe. Taki poziom hcg jest zazwyczaj na samym początku ciąży czyli właśnie około 4 tydzień. Pęcherzyk widać przy becie około 1000 a czasami nawet mniej.
 
Do góry