reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki, początek ciąży

Dołączył(a)
25 Lipiec 2024
Postów
8
1724416900186.jpeg

Hej dziewczyny, Czy mój progesteron nie jest za wysoki? Dziś robiłam wyniki?
 
reklama
Jest dobrze.
Zrób w poniedziałek jeszcze raz betę żeby sprawdzić przyrost w 72h. Chyba że w niedzielę jest otwarty lab w którym robiłaś dzisiaj betę?
 
Progesteron wcale nie jest wysoki. Jest ok ale mógłby być nawet wyższy. Masz go podanego po prostu w innych jednostkach.
 
Progesteron wcale nie jest wysoki. Jest ok ale mógłby być nawet wyższy. Masz go podanego po prostu w innych jednostkach.
Jesteś pewna tych “innych jednostek”?
NG/ml to standardowa jednostka przecież.
Bzdura że “mógłby być wyższy”
 
Jesteś pewna tych “innych jednostek”?
NG/ml to standardowa jednostka przecież.
Bzdura że “mógłby być wyższy”
Ja miałam podawany w innych wartościach i stąd moja konsternacja. Ale ok, może 55 to rzeczywiście dużo. Często wysoki progesteron może świadczyć o ciąży mnogiej. Swoją wypowiedź mogłaś ubrać w inne słowa. Nie naskakuj od razu na kogoś.
 
Ja miałam podawany w innych wartościach i stąd moja konsternacja. Ale ok, może 55 to rzeczywiście dużo. Często wysoki progesteron może świadczyć o ciąży mnogiej. Swoją wypowiedź mogłaś ubrać w inne słowa. Nie naskakuj od razu na kogoś.
Hmmm naskoczyłam ? Nie wydaje mi się.
Zapytałam czy jesteś pewna? Skorygowałam że to standardowa jednostka i napisałam że to bzdura dla pokoleń.
Zaraz wejdzie jakaś dziewczyna z progesteronem 20 i będzie płakać że poroni bo przecież “55 to mógłby być wyższy”
Wystarczy brać odpowiedzialność za swoje słowa. Tylko tyle. Wyjaśniłaś i koniec tematu.
 
Dziewczyny na spokojnie. ❤️ ja też w emocjach więc nie wiem jak to odczytać, starliśmy sie kilka miesięcy więc dzisiaj tak mnie podkusiło i poszłam na tą betę żeby już złudnie nie robić testów. Na prawdę wyższy progesteron może świadczyć o ciąży mnogiej? No na to to ja gotowa chyba nie jestem hah
 
reklama
Dziewczyny na spokojnie. ❤️ ja też w emocjach więc nie wiem jak to odczytać, starliśmy sie kilka miesięcy więc dzisiaj tak mnie podkusiło i poszłam na tą betę żeby już złudnie nie robić testów. Na prawdę wyższy progesteron może świadczyć o ciąży mnogiej? No na to to ja gotowa chyba nie jestem hah
Po samych wynikach bety czy progesteronu nie można stwierdzić ciąży mnogiej.
Twój progesteron jest wysoki ale nie na tyle żeby doszukiwać się tutaj nieprawidłowości na ten moment. Sprawdź przyrost bety po 48h i ciesz się ciążą 😁
 
Do góry