reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

Sempe dopiero doczytalam mam nadzieje ze ci sie odplacze z tej pepowiny a jest taka mozliwosc w ogole??I napewno bedzie wszystko w porzadku medycyna caly czas idzie do przodu:tak:
 
reklama
Muje moj ostatnio tez caly czas na tylku siedzial, teraz mam usg 29ego to sie okaze czy laskawie sie obrocil, bo tez nie chce cesarki, musze szybko dojsc do siebie po porodzie. Ale wiesz naprawde tez slyszlaam ze dzieci przed samym porodem potrafia sie przekrecac takze bede miec nadzieje do ostatniej chwili

KASIA no to jedziemy na tym samym wózku - mi tez głównie chodzi o szybki powrót do formy - nam nie ma kto pomóc - a nie wyobrażam sobie siebie obolałej przy dwójce... u Ciebie jeszcze ta trudnośc, że Mateuszek sam jeszcze malutki, no ale może Kuba cos pomoże...
 
Mju jeszcze jedna dochodzi trudnosc meza nie bedzie prawdopodobnie z nami jak malenstwo sie urodzi wiec nie ma mowy o cesarkach:cool:Przekupie malenstwo czyms byle sam bez pomocy wylazl:-D:-Dmoze pokusi sie o ten lezaczek z fishera hehehehe:-D
 
SEMPE musisz byc teraz po prostu o wiele bardziej wyczulona na ruchy... jakby się zmniejszyły albo jeśli by Ci się Córa zaczeła dziwnie "szamotać" to na nic nie czekaj tylko do szpitala.... lepiej na zimne dmuchać.
 
ja juz dawno po wizycie,ale ponieważjestem u rodziców to dopiero teraz mogłam sie do kompa dorwac,żeby napisać
nadal na lekach,nie jest gorzej,ale nie ma tez zadnej poprawy,następną wizyte mam za 2 tygodnie,a potem juz chodze co tydzień,mam skierowanie na usg tylko musze sie umówić,ale to jutro dopiero załatwie na spokojnie,bo dzisiaj juz nie najlepeiej sie czuje
 
Piwonia dużo zdrowia życzę, dbaj o siebie i dzieciątko!

Wieści po wczorajszej wizycie: waga niuni 2kg z małym plusem, szyjka zamknięta, wszystko wporządku, moje wyniki również, nic nie zwiastuje jak narazie żadnych komplikacji i wcześniejszego porodu:tak:
 
My byliśmy wczoraj na takim szczególowym USG. Wszystko wypadlo super:), Malutka wazy 1460,3g, wszystkie parametry zgodne z wiekeim ciązy,ulozona jest lewostronnie,glówką w dól. Dluuuugo oglądaliśy serduszko i..to co między nogami,zeby miec pewność,że tam nic nie wyroslo w tzw.międzyczasie:)
 
reklama
Do góry