reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

Ostatnie co czytalam wczoraj przed snem to Wasze wiesci po wizytach i snilo mi sie ze Sempe urodzila zdrowa, dojrzala dzidzie pomimo ze w czerwcu:-D
Mola!!!!!!!!!!!!!!!! czys Ty ocipiała!!!!! ze w czerwcu!! zaraz wyzione ducha:szok::szok::szok: do 15 sierpnia nóg nie rozkładam!!:-):-):-)

Miranda dobrze ze pojechałas, przynajmniej jestes teraz spokojniejsza!
 
reklama
Chogata do porodu nie rozkładam:-) a tak to tylko u lekarza no i męzowi:-D:-D:-D a własnie chce mi się seksu!!! wieczorem padam a w ciągu dnia to bachorki latają i jak to coś wykombinować:-)
 
Chogata do porodu nie rozkładam:-) a tak to tylko u lekarza no i męzowi:-D:-D:-D a własnie chce mi się seksu!!! wieczorem padam a w ciągu dnia to bachorki latają i jak to coś wykombinować:-)
Mój mnie nie tyka od jakiś 3 tyg.bo się boi a teraz jeszcze wojnę z nim toczę więc pewnie koło 38 tc coś się skapnie:baffled:
 
hejka ;-)

malz przywiozl moje wyniki... hemoglobina ciut nad kreska ale poziom zelaza pod ;-(
i tu mam do was pytanie - jaka jest norma dla ciezarowki jesli chodzi o poziom zelaza? bo ja mam 53 a norma jest wypisana dla kobiety od 60....
 
No to będzie zdecydowanie chłopaczek, jak powiedziała Pani Doktor.:cool2:
Po raz kolejny wychodzi, że jakiś tydzień wyprzedza temin z @, czyli wypada 18, z czego się cieszę.:-)
Miałam jednak jakieś przeczucie, wyniki dobre, wszystko na swoim miejscu, + - 1721 gram, główka na lewo w dół :-)
ale pępowinę to sobie Łobuziak owinął dookoła karku:-(,przepływy ma prawidłowe i pani powiedziała, że może ją sobie jeszcze zdjąć, zobaczę, co na to gin w poniedziałek.
 
ja też już po dzisiejszej wizycie :-)
wyniki ok, mam tylko jeść dużo świeżych, zdrowych warzywek, szyjka w porządku, ale mam się już oszczędzać i długich spacerków nie robić, najlepiej leżeć z nogami do góry :tak:
a to pomiary mojej Mai (płeć się nie zmieniła :-D):
waga-1,98kg
BPD 81,8mm
HC 307mm
AC 292mm
FL 58,7mm
AFI 14cm
dzieciątko leży już główką w dół
ogólnie wszystko w porządku i nie ma się czym martwić
 
Ostatnia edycja:
Super ze u was wszystko w porzadku. Majaam mam nadzieje ze sie maly pozbedzie tej pepowinki:tak:
Iza a czemu masz ograniczenie spacerow zawsze myslalam ze sa zdrowe:tak:;-)
 
reklama
Ach no to faktycznie za dluga nie jest:tak:Ja tez tak laze ale nic mi nikt nie mowil ze nie mam wiec laze, wole nie pytac:-D
 
Do góry