reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu

Dołączył(a)
4 Czerwiec 2024
Postów
10
Cześć dziewczyny :)

Wiem, że takich pytań jest tu cała masa ale sama niewiem co myśleć...

Trzeci miesiąc staramy się o dziecko ale na zasadzie "co ma być to będzie" , póki co sorawdzam tylko kalendarzyk - lekarz dopiero po bezowocnym roku chce monitoring.

Wg. Kalendarzyka jestem 7dpo i z głupa zrobiłam sobie dziś test - tak żeby się go pozbyć, żeby mnie nie korciło codzienne testowanie się bliżej okresu , żeby nie potrzebnie się nie nakręcać...

Trochę zgłupiałam jak go zobaczyłam 😳
Co myślicie?
 

Załączniki

  • IMG_20240604_190956.jpg
    IMG_20240604_190956.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 528
reklama
Cześć dziewczyny :)

Wiem, że takich pytań jest tu cała masa ale sama niewiem co myśleć...

Trzeci miesiąc staramy się o dziecko ale na zasadzie "co ma być to będzie" , póki co sorawdzam tylko kalendarzyk - lekarz dopiero po bezowocnym roku chce monitoring.

Wg. Kalendarzyka jestem 7dpo i z głupa zrobiłam sobie dziś test - tak żeby się go pozbyć, żeby mnie nie korciło codzienne testowanie się bliżej okresu , żeby nie potrzebnie się nie nakręcać...

Trochę zgłupiałam jak go zobaczyłam 😳
Co myślicie?
Widzę blada kreskę. Na twoim miejscu poszłabym jutro sprawdzić poziom bety we krwi i powtorzyla ten poziom w piątek. Jeśli będzie widoczny wzrost, umowilabym się do ginekologa na potwierdzenie ciąży przez niego 🙂
 
No to chyba jutro beta...
Jestem w szoku że coś na tym teście wyszło 7dpo 😳
U mnie wyszło ok. 9 dpo. Robiłam bardzo szybko, bo mam za sobą 2 poronienia i od 3 ciąży - a w zasadzie od pozytywnego testu, miałam brać heparyne. Moja kreska była chyba jeszcze bledsza, a 13. 06 synek skończy pół roku 🙂
 
U mnie wyszło ok. 9 dpo. Robiłam bardzo szybko, bo mam za sobą 2 poronienia i od 3 ciąży - a w zasadzie od pozytywnego testu, miałam brać heparyne. Moja kreska była chyba jeszcze bledsza, a 13. 06 synek skończy pół roku 🙂
Nawet nie wiesz jakbym chciała żeby u mnie też tak było 😁
Mam w domu 11 latkę ale marzy mi się jeszcze jedno maleństwo.
Jutro pójdę na betę 🙏
 
Coś przebiją, ale ja bym jutro powtórzyła test, a dopiero potem na betę.
Jeśli to test pink to one mają taka dość wyraźną kreskę fabryczną.

Niemniej życzę aby było tak jak chcesz i niech ciąża będzie nudna i spokojna.
 
reklama
No to chyba jutro beta...
Jestem w szoku że coś na tym teście wyszło 7dpo 😳
Ja widzę drugą kreskę :) Skocz na betę :) Skoro nie robiłaś monitoringu to najpewniej nie jesteś 7 dpo i owulacja i zapłodnienie było np. 2-3dni wcześniej :) Kalendarzyk nie potwierdza owulacji. 7 dpo na pozytywny test z moczu to rzeczywiście za wcześnie, musiałaś mieć wcześniej owulację :) Natomiast może to też być kreska fabryczna, źle wybarwiona.
 
Do góry