reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

Witam.
Wydaje mi się, że gorsze są przedtrzonowe czyli 4 i 5.
Kubie właśnie idą 3- ki i jest nie do wytrzymania.
Ja myślałam, że najgorzej idą pierwsze a to guzik prawda.
Przy tych jedynki i dwójki to bułka z masłem.
 
reklama
o rany! juz mu idą trójki?
Oskarowi dopiero wychodza i to od dwóch miesięcy, a jeszcze sie nie przebiły.
ja do tej pory myślałam, ze czwórki są najgorsze ale teraz nie wiem czy nie zmienię zdania.
pozdrawiamy
 
Matko.
Z każdym następnym zębem przekonyjemy się, że jest coraz gorzej.
A ja się tak cieszyłam, że pierwsze koty za płoty....

BBB223Kubie idą trójki już od 4 miesięcy i nie wiem ile to jeszcze potrwa.
Jak narazie spuchły mu dziąsła tak bardzo, że nie wiem czy to nie jakieś zapalenie.
Mam nadzieje, że nie :(

Czy Oskarkowi też tak puchły dziąsła??
 
u nas też idą trójki. Przy czwórkach było w miare spokojnie a teraz odpał na całego!
Ja myśle że trójki są najgorsze bo to wkońcu oczne zęby.
Takich też dużo opini słyszałam.
 
hej dziewczyny :)

wpraszam sie na wasz watek ;D - - moja coreczka Julcia ma juz prawie 8 miesiecy i zabkow nie widac - -jak 2 miesiace temu bylysmy u piediatry to miala podobno opuchniete dolne dzisla - -ale zeeby az tak dlugo to zabkowanie trwalo???? czaem tez marudzi ale jeszcze nie jest tak tragicznie.
pewnie jeszcze wszytsko przeede mnna...... ::)
 
nikos, puchły ale wtedy jak juz troche zabki przeswitywały tzn przynajmniej ja juz wiedziałam, ze niebawem się wyrżną. teraz tez ma spuchniete, ale to tak od 2 tygodni a wczoraj przebiła sie dolna prawa trójeczka. najgorsze, ze wszystkie razem wychodza. tak mi go szkoda, ze nie wiem.
zresztą widzę, ze naprawde jakos pózno mu wychodzą te trójki. ale pierwszy ząbek wyszedł jak miał 9 msc, więc chyba dlatego. a ostatnie czwórki wyszły mu w styczniu, wiec spora przerwa.
pozdrawiamy
 
Być może mojemu też już się wyrzynają (skoro mu tak spuchły).
Właśnie najgorsze jest to, że idą dwa, trzy naraz.
A nie pokolej każdy jeden za drugim.

zabka11 niestety zanim ząbek się pojawi trzeba się naczekać!!
Jak pisałam wcześniej Kubie w przeciągu miesiąca wyszło siedem ząbków, a teraz czekamy i czekamy już czwart miesiąc na kolejne...
Oj ciągnie się to czekanie...

Najgorzej jest jak ząb faktycznie się już wyrzyna ale to jest pare dni.
Pozdrawiamy
 
mój Areczek ma opóchnięte górne trójki i czwórki i strasznie jest marudny a czasami jak go tak mocno zaboli to jak zacznie płakać to aż cięzko go uspokoić szkoda mi go strasznie strasznie sie męczy bidulek
 
reklama
Do góry