reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

parę dni temu u mojej córeczki zauważyłam dwie białe kreseczki na dolnych dziąsłach, mam pytanie kiedy pojawi się pierwszy ząbek?
 
reklama
shoomna_a,dwa miesiące temu u mnie było to samo.U lekarza powiedzieli,że to ząbki,a okazało sie,że Domi przechodził trzydniówkę.Rzeczywiście przy ząbkowaniu nie powinno być wysokiej temperatury.Nie przegrzewaj małej i spróbuj jej robić chłodne okłady(z moim co prawda to nie wchodziło w grę :) ).
 
Kurcze u nas tez było najpierw 38 a potem nawet 39,5 byłam u lekarza i kazali zrobic badania bo ic poza tym jej nie dolega ząbki owszem ida ale też właśnie nie ma aż takiej temperatury przynich, ja mam nadzieję że to trzydnówka ale kazali mi porobic badania na mocz i do laryngologa :( :( :(
 
U nas jak było 7 ząbków tak nic nowego się nie pojawia.
Czekamy już 3 miesiące i jak zastój tak zastój.
Tak się cieszyłam, że szybko idzie a tu...
Mam tylko nadzieję, że przy następnych obejdzie się bez większych problemów.

Pozdrawiamy
 
reklama
witam!
mozecie mi powiedziec ktore zabki przy wyrastaniu dla dziecka sa bardziej bolesne te pierwsze czy moze te tylnie?
moja olivka nie ma jeszcze ani jednego ,ale ostatnio jest nie do wytrzymania,najgorzej jest wieczorem przed samym spaniem,normalnie nerwicy sie mozna nabawic.
 
Do góry