reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

Moja /Elunia też długo sie sliniła o d 3 miesiąca ,a już od 4 dni ma pierwszego ząbka ,lewą dolną:-)jedyneczkę
 
reklama
Pediatra dwa tygonie temu powiedział, że dziąsełka są spuchnięte więc ząbki idą, ale ich nie widać. Jak długo trwa takie wychodzenie??
 
Zabki róznie długo wychodzą od 2-3 tygodni moze dłużej. Moja Ela już ma dwie jedynki, druga jedyneczka pojawiła sie 5 dni po pierwszej, niedługo nas w domu ":-)wygryzie"
Dorrcia:-)
 
nam też zębule dokuczają i dwa górne wyszły tydzien przed ukończeniem roczu naraz a po 3 tygodniach dwa dolne i teraz po kolejych dwóch chyba ida następne :szok: ratujemy się Viburcolem
 
a u nas NA RAZ dwa tygodnie temu wyszly 4 zabki na gorze...czyli ma teraz w sumie 6 zębolków (ma jeszcze dwa na dole :-))
pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamusie i zebate dzieciaki;-):-)
U nas z zabkami nie jest wesolo.Czekamy i czekamy a zebow jak nie bylo tak nie ma.Witek ma juz ponad roczek(zreszta zobaczcie na suwaczku) i dalej nic.:-:)baffled: mial niedawno goraczke trzydniowke i wtedy slinil sie i strasznie bral raczki do buzi ale goraczka minela a zebow dalej nie ma buuu.Juz sie naprawde martwie.Czy ktoras z was ma dziecko bez zebow w tym wieku???
 
AneczkaK - Nie zaglądam zbyt często na forum, gdyż nie mam w domku komputera. Jedynie jak jestem u brata. Ostatnio zaczełam bywac częściej, więc i częściej goszczę :-) Moja córcia ma 9 miesięcy i wyszedł jej dwa tygodnie temu pierwszy ząbek. Również gorączkowała - podobnie jak Twój synek miała dwu- trzydniówki. To trwało od ok. 4,5-5 miesiąca jej życia :-( Wizja kolejnych ząbków - daleka :-). Ale synkowi mojej koleżanki pierwszy wyszedł jak minęło mu 13 miesięcy, a drugi dopiero po 1,5 miesiąca.
Dlatego nie pozostaje nic innego tylko uzbroić się cierpliwość.
 
reklama
U Mojej Coreczki Widac Gorne Kly Od Ok 3 Tyg. A Slinii Sie Okropnie Od Ok Miesiaca.
Szok Ze Tak Wczesnie!
Jeszcze Sie Nie Przebily I Mala Sie Meczy Troszke
 
Do góry