reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
poszukalam o tych parabenach i cos takiego znalazlam :


5 różnych parabenów mają chusteczzki bella happy i cleanic dzidziuś,
4 parabeny - gaga z tesco i dada biedronkowe,
2 parabeny - bambino,
1 paraben - huggies pure, nivea,
bez parabenów są: babydream z rosmanna, tesco value i pampersy białe, zielone i pomaranczowe

hmm ,chyba będzie trzeba wrócić do babydreama tylko ze były lekko za suche
i musialam dolewać takie mleczko z babydeama - Milk & lotion , a to tez jest bez konserwantów i sie sprawdzało.

Tab już kiedyś wstawiała tą informacje ,pamiętam bo mi to właśnie tłumaczyła ;-) ja używam pampersów , wole zielone niż białe . Ja jak jest kupa to biorę małą pod kran i jej dupsko przemyje .


Ja mogę polecić maść na odparzenia PENATEN , szwagierka przywiozła mi go pare dni temu z niemieć i jestem bardzo zadowolona ,lepiej się u nas sprawdza niż bepanthen czy sudocrem . Cena też super bo szwagierka dała za niego 2 euro (150ml ma ) a ja za bepanthen ok 60zł w aptece , i Penaten jest bardziej wydajny
 
Ja używam różnych chusteczek, najbardziej odpowiadają mi GAGa z rumiankiem:)

Mieliśmy w weekend gości- przyjechał mój ojciec- i przywiózł nam mnóstwo prezentów od rodziny i znajomych. Przede wszystkim ubranka, trochę na teraz i trochę na lato. Więc na razie ciuszków nie kupuję.
Zamówiliśmy leżaczek-bujaczek z Bright Stars, bardzo mi się podoba, mała też już parę razy w nim leżała i chyba jej też odpowiada.
 
dziewczyny w cerfurze są chusteczki pampers pomarańczowe x4 za 16-17zł a od 19.03 pieluszki zielone pampers zielone za 80zł 150sztuk , pieluszki pomarańczowe pampers 38zł za paczkę- nie pamiętam ile sztuk jest w paczce . Wczoraj byłam i wzięłam tylko chusteczki bo ta promocja z dużą paką jest od soboty ,nie wiem jak z tymi pomarańczowymi .
 
sylvanas pomysl czy nie kupic jednak osobno bujaczka i osobno krzeselka, koszt bedzie i tak mniejszy niz chicco, a mysle ze takie dwa w jednym sie nie sprawdzi, ale oczywiscie to moja opinia tylko, po przeanalizowaniu jednej i drugiej opcji :)
 
ligotka no niby dwa sprzety osobno to brzmi fajnie i z pewnością byłoby taniej, tylko mamy za małe mieszkanko na tyle sprzętów. wole jednak skompresować to do 2 w 1 ale porozglądam sie jeszcze ;)
dzieki za rade
 
ja sie przyznam ze na pupe mojej Ali najlepiej działa woda z mydłem i mąka ziemniaczana :-D na poczatku miała straszne krostki i potówki a teraz ma prawdziwą przysłowiową "gładką pupcie niemowlęcia"
chusteczek uzywam tylko jak wychodzimy

teraz jestem na etapie poszukiwania karuzeli nad lózeczko jakie polecacie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry