reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witajcie porannie.
My już wróciliśmy od dziadków, byłam wymęczona więc tylko was poczytałam. Mały był bardzo zadowolony ale strasznie stęsknił się za tatusiem (który został w domu). Zaraz zbieramy się do logopedy.
Życzę wszystkim chorowitkom zdrówka. Po co tracić wakacje na leżenie w łóżku? Szybciutko wracać do zdrowia i zbierać się na jakąś fajną wycieczkę! :-D (Wiem, łatwo powiedzieć...)
 
reklama
Witam sie z kawka;-) wpadam na chwile żebyście o mnie nie zapomniały;-) mam ostatnio ciągły młyn, ciągle jakaś robota, w pracy już ruch na wysokich obrotach więc też niespecjalnie mam jak poczytać i coś poisać, ale obiecuje że nadrobie zaległości jak tylko wyskrobię troche wolnego czasu:tak: zaraz ogarniam z grubsza chate i spadam na działke;-)
Monia zdrówka dla chorowitków:tak: a dla Ciebie cierpliwości;-)
 
witam
do chorowitków dołączam i ja:wściekła/y:jeszcze tylko D i prawdziwy szpital będziemy mieli...
byłam z Olą u lekarza i narazie u niej nie stwierdził anginy kazał podawac tylko leki przeciwgorączkowe i jesli do 3-4 dni gorączka będzie się utrzymywac to mamy przyjśc....teraz ma bidulka ponad 39
 
Witam
Cos mnie glowa od kilku dni boli:nerd: Do tego wakacje sie zaczely i dzieciaczki w domu :baffled:ale juz za pare dni Fabian jedzie na kolonie to odetchne troche.
Monia zdrowka dla Was wszystkich.
Donkat bardzo niunka sobie ta brew rozciela?A czy nie powinien tego zobaczyc lekarz bo rozcieta brew najczesciej kwalifikuje sie do klejenia/zszywania.
Lo matko lece rozdzielac dzieciaki bo sie znowu kloca...
 
Hej!!

Gabids, wakacje wam sie zaczely a pogoda chyba nie jest rewelacyjna na Wyspach...:baffled:

nie, to Julitki rozciecie nie jest az tak duze i glebokie, zeby zszywac. to wygladalo niebezpiecznie, jak oko bylo pokryte krwia, ale jak ogranelam sytuacje, to sie okazalo, ze ranka nie jest wielka. nawet krew tez jej szybko przestala leciec.

dzis niunka drugi dzien jest sama z Kamilkiem w domu
 
Donkat to dobrze ze mala ranka i blizny nie bedzie.Ja rozciecia lukow brwiowych przerabialam i u Fabiana i Angelki:nerd:Niestety blizny beda.
A pogoda tak koszmarna ciagle pada.W czwartek skosilam pol trawy na ogrodzie i musialam przerwac bo lunelo a reszta czeka bo ciagle pada:crazy:.
Zastanawiam sie jak Fabian na koloniach uzyje.Pewnie w zabe sie tam zamieni bo ubrania bedzie mial przemoczone na bank, dobrze ze jest mozliwosc odwiedzin w srodkowa niedziele to dowieziemy zmiane.
 
Ostatnia edycja:
Witam:-) u nas paskudna pogoda, pada, wieje i zimno:wściekła/y: dobrze, że wczoraj popołudniu wybrałam się z tata porobic porządek do końca przy pomidorach bo w taką zimnice to raczej by mi się już nie chciało:baffled: a dwa, że po takiej ilości deszczu to chyba w gumiakach trzeba by śmigać:szok::-D
Monia jak tam szpital?
 
Monia jak tam szpital?
szpital jak by zdrowiał bo marudzi i bez gorączek dziś więc już lepiej:tak:dobrze że za oknem brzydko to tak nie ciągnie na dwór


Justyna wszystkiego najlepszego zadowolenia z pracy,szybkiego wykończenia domku no i córeczki na wowy domek:)
 
Ostatnia edycja:
A u mnie pogoda w miarę. Nie ma upałów, troszkę słonko swieci, wieje wiatr ale da się wytrzymać. Pogoda w sam raz dla ciężarówki. Dziś mężuś wziął wolne i mi trochę pomaga, byliśmy na giełdzie i kupiłam owoce, będę robić dżemy a właściwie konfitury. Postanowiłam w tym roku robić bez chemii a bardzo słodkie. Uwielbiam takie dodawać do herbaty zimą. Porzeczka czarna już się gotuje a maliny odpoczywają w garnku i puszczają sok. Bardzo żałuję że mój pomocnik jest taki leniwy i zabronił mi kupować dużo owoców i robić. Będzie tylko kilka słoików, tak symbolicznie.
Mam nadzieję że ogórki będą tańsze i będę mogła zrobić sałatkę meksykańską i ogórki po kozacku. W zeszłym roku były pyszne i wszystkie zniknęły zanim zima na dobre do nas zagościła :-D
 
reklama
A u mnie pogoda w miarę. Nie ma upałów, troszkę słonko swieci, wieje wiatr ale da się wytrzymać. Pogoda w sam raz dla ciężarówki. Dziś mężuś wziął wolne i mi trochę pomaga, byliśmy na giełdzie i kupiłam owoce, będę robić dżemy a właściwie konfitury. Postanowiłam w tym roku robić bez chemii a bardzo słodkie. Uwielbiam takie dodawać do herbaty zimą. Porzeczka czarna już się gotuje a maliny odpoczywają w garnku i puszczają sok. Bardzo żałuję że mój pomocnik jest taki leniwy i zabronił mi kupować dużo owoców i robić. Będzie tylko kilka słoików, tak symbolicznie.
Mam nadzieję że ogórki będą tańsze i będę mogła zrobić sałatkę meksykańską i ogórki po kozacku. W zeszłym roku były pyszne i wszystkie zniknęły zanim zima na dobre do nas zagościła :-D

Iza smaka mi narobilas na te ogoraski- podaj przepisy dobrze?
Justyna wszystkiego Najlepszego,spelnienia marzen!
 
Ostatnia edycja:
Do góry