reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Najbardziej to mi było szkoda młodej bo tak płakała i krzyczała żebym dzwoniła po policje:szok::-D i wiecie co wolałabym, zeby to był normalny włam, żeby zabrali radio itp niż taki wybryk narąbanej młodzieży:wściekła/y: bo rozwalono w nocy drzwi do dwóch klatek i szyby w kilku autach na ulicy, ale oczywiście nikt nic nie widział i nie słyszał:wściekła/y: jak tu mieszkamy to pierwsza taka sytuacja i mam nadzieję, ze ostatnia:baffled:
Monia a jak wasze zdrówko?
 
Najbardziej to mi było szkoda młodej bo tak płakała i krzyczała żebym dzwoniła po policje:szok::-D i wiecie co wolałabym, zeby to był normalny włam, żeby zabrali radio itp niż taki wybryk narąbanej młodzieży:wściekła/y: bo rozwalono w nocy drzwi do dwóch klatek i szyby w kilku autach na ulicy, ale oczywiście nikt nic nie widział i nie słyszał:wściekła/y: jak tu mieszkamy to pierwsza taka sytuacja i mam nadzieję, ze ostatnia:baffled:
Monia a jak wasze zdrówko?
no a zgłosiliście to gdzieś?
a zdrówko już lepiej dzieci już lepiej a ja ok bo wkońcu kobiety w domu nie mogą chorowac ;-)
 
Witajcie o poranku
Moi goście jeszcze śpią więc mam chwilkę dla siebie. Aneta współczuje, szkoda nerwów.
U mojego wujka (taksówkarza) bili się pod blokiem gówniarze, wgięli mu drzwi w taksówce. Pojechał na policję. Wskazał kto to zrobił a policja nic z tym nie zrobiła. Teraz on ma zniszczone "miejsce pracy".
Ale dobrze że cię nerwy za mocno nie poniosły. Jak się nie złamałaś w takim stresie to już się nie złamiesz. Tego to ci gratuluję!
 
hejka!

wczoraj wydepilowalam nogi na dzisiejszy upal;-), a to nic!!! :-Dniby cieplej ale dopieor zaczyna sie robic ladnie

Aneta, w wiekszym samochodzie, czy w malym? macie AC?

kurze, mam jajaczkowanie i boli mnie jajnik. zauwazylam, ze ciezej przechodze jajkowanie, niz okres. zawsze mnie boli prawy jajnik i to ze 2-3dni.

Iza, a jakich gosci masz? jeszcze siostra jest?
 
Ostatnia edycja:
Siostra... wraca jak bumerang... bo gdzie jej będzie lepiej... yyyyy chyba tylko u rodziców bo wszystko jej podają pod nos i rozpieszczają dzieciaki a ja na nie krzycze :-D:-D:-D
 
no a zgłosiliście to gdzieś?
a zdrówko już lepiej dzieci już lepiej a ja ok bo wkońcu kobiety w domu nie mogą chorowac ;-)
Zgłosiliśmy dzielnicowemu:tak: niby mają zwiekszyć teraz patrole w nocy;-) ale ja myślę, ze to jednorazowy wybryk:eek:

hejka!

wczoraj wydepilowalam nogi na dzisiejszy upal;-), a to nic!!! :-Dniby cieplej ale dopieor zaczyna sie robic ladnie

Aneta, w wiekszym samochodzie, czy w malym? macie AC?

kurze, mam jajaczkowanie i boli mnie jajnik. zauwazylam, ze ciezej przechodze jajkowanie, niz okres. zawsze mnie boli prawy jajnik i to ze 2-3dni.

Iza, a jakich gosci masz? jeszcze siostra jest?

Donuś w moim golfiku;-)a AC nie mam, nie ma sensu go opłacać za mojego szerszenia:-D a co do jajeczkowania to niestety znam ten ból:cool:


A wogóle to miłego dnia kochane!
 
Ostatnia edycja:
Siemanko:-)
Iza jakie pysznosci na Twoim blogu! bede czesto zagladac:tak:
Anetasa no zesz w morde ja bym sie wsciekla:wściekła/y:Wspolczuje wydatkow.

U nas chorobowo to znaczy Fabian zapoczatkowal bo nie sluchal mamusi:-p i deszcz czy wiatr jezdzil w koszulce na rowerze godzinami.Angelka w drugiej fazie choroby a ja zaczynam:confused2:bleeeee
A w sobote wyjazd na oboz.
 
reklama
łooo, Gabids, pogoda taka, nie inna to i szybko choroby dopadaja. Oby Fabianowi jak najszybciej przeszlo, bo jak bidulek pojedzie...

Mam wrazenie, ze dzis piatek...zebym jutro nie spala do 8,00...:-D:-D

Kamilek ma dzis malowac brame u nas. ciekawe, czy mu pojdzie lepiej, niz w zeszlym roku, bo tego wlasnie nie zdazyl wtedy pomalowac, taki mial zapal i ruchy!!:szok:.

tesknie za Jultika, jak spi u babci:-( nie chce zapeszac, ale moja zlosnica wyrosla chyba juz w tych ostrych okresow buntu, bo w tym roku sie swietnie dogadujemy.
 
Do góry