reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Aneta, krokusy juz kwitna? jendak u was szybciej wiosna sie robi. u mnie krokusy wyłaza dopieor a tulipanki juz spore listki maja.
UWIELBIAM KROKUSY!!!! moim marzeniem jest byc w czasie ich najwieskzego kwitnienia na gorskich halach, bo podobniez sa cale uslane krokusami....

ja sezon juz powoli zaczelam: wczoraj wyplewilam truskawki. czesc trawnika juz pograbiona. jeszcze mi kawalek wzdluz domu zostal. musze sie wziac za plewienie poziomek.
 
reklama
I ja mialam plany na ten tydzien zeby zaczac prace w ogrodzie ale musze przelozyc az dzieciczki wyzdrowieja.
U nas juz krokusy i zonkile sa a wcale tak cieplo nie bylo.
 
z tego, co pamietam, to u Was w styczniu i lutym tez sa zonkile i krokusy;-)
no moze na zachodnim wybrzezu krokusy juz w styczniu czy w lutym sa ,w w Kornwalii na przyklad kwiaty caly rok rosna i palmy:tak:U mnie wychodza zawsze w marcu.

Agulka skrobnij cos wiecej.Jak tam kurteczka sie nosi?

Mam juz dosyc dzisiaj Angelki.Doszla do siebie i zaczela dokazywac.Przeszkadza mi balagani co i rusz zmienia ubrania i zostawia stare po katach. Ale najlepszy numer odwalila Fabiankowi.Chlopak lezy sobie w goraczce,przy lozku postawil sobie stary nie uzywany juz nocnik Angelki w razie jak by sie zle poczul.A ta gowniara mala mu tam nasikala i zostawila przy lozku.
 
Ostatnia edycja:
Żonkile, krokusy, tulipany ech... też chciałabym mieć działkę, ogródek albo chociaż skrzynkę z kwiatami na balkonie. A mam tylko przez całe lato płatki i śmieci ze skrzynek sąsiadów bo mieszkam na parterze :(
To nic. Mężuś obiecał mi że kupi mi kiedyś dom z ogródkiem, w którym będę miała wielka kuchnię z oknem... za jakieś tysiąc lat... może...
... rozmarzyłam się...
 
witam

Julitka dis poszla do przedszkola. rozleniwila sie przez te chorobe i byla zdziwiona, ze idzie do przedszkola, a nie do babci

podobniez od stycznia nie placilam za ang. i rytmike, bo jest refundacja z EFS a ja nawet nie wiedziaalm:szok:

Iza, a mnie sie wlasnie wydaje, ze miszkancy parteru maja mozliwosc wykazania sie w ogrodku przyblokowym. u nas tak jest, ze to parterowcy dbaja o krzaczki i kwiatuszki pod oknem.
 
reklama
witam
chyba mnie czeka wizyta albo u dentystki albo chirurga dentystycznego :wściekła/y:od wczoraj tak mnie boli ząb i nie wiem który czy ten do wyrwania czy ten co mi niedawno blombowała:sorry2:od wczoraj jestem na Ketonalu bo ból nie z tej ziemi:-(ałaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:sad:
 
Do góry