reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dzień dobry

Justyna buty te pierwsze rewelacja:-) no i trzymam kciuki za premię na następny miesiąc:-)
a widziałaś tą stronkę Czółenka / Obuwie damskie - DeeZee.pl - buty damskie, obuwie, sklep internetowy z butami, najnowsze trendy, rabaty, zniżki. Buty w stylu gwiazd.

Agulka
kurteczka bardzo ładna podoba mi się

Anecia
a gdzie ta oferta na priva ;-) dzięki za sms-ka ja czekam na wiosnę już dzisiaj u Nas troszkę było można ją poczuć

Monia
gratuluje autka i jako że dzisiaj jest początek weekendu mogę opić Twoje autko:-) więc poproszę kieliszeczek;-);-)
Co do siusiania w nocy ,młody albo wytrzymuje albo sie budzi idzie do kibelka załatwia co trzeba i wraca do swoje wyrka
RudaIza witam jak miło po "latach":-) planujecie rodzeństwo dla Omarka??? Co to za iznesik rozkręcasz pochwal się ???

Donkat
u Nas w przedszkolu dzieciaki wychodzą na plac zabaw przedszkolny zawsze kiedy jest ładna pogoda co do ubioru w przedszkolu to rajstopy i spodnie bo tak na samych rajstopach to tak jakoś głupio
 
reklama
witam


my umieramy. mam nadzieje, ze to przesilenie, bo wszyscy 3 jakos oslablismy znowu. ja pol dnia przespalam, a niby juz sie dobrze czulam. P tez przyjechal zdechniety. juz mam dosc tego chrobska.

jutro ma byc przecudnie na dworze, a my pewnie na nic nie ebdziemy miec sily

Monia,
od zawsze podobaly mi sie te scenicy, niezaleznie od rodzaju "budy". oby sie dobrze sprawowal!

Agus, a Ty jednak tesknisz za fiatem?;-)
 
Donkat ale was rozłożyło i wide ze to ten nasz wirus dużo dużo zdrówka życzę:tak:
miałam dziś postawic na autko więc stawiam proszę
Bielskie.jpg

A z tym siusianiem Mateusza to nie tak że on od małego jeszcze się nie oduczył też już dawno był czas że noce były suche ale teraz ma taki czas zły że sika. Wczoraj znów go o północy wysadziłam i rano był suchy:-)
 
Cześć kobitki, i ja sie przypominam. Jak skończę studia to mam nadzieję, powrócą stare dobre czasy sustematycznych odwiedzin na forumie :) Nie nadążam za wątkiem neistety, ale widzę że "stara" Ruda Iza skrobnęła :tak:
Kończę te moje neiszczęsne studia - robię pracę dyplomową, mam nadzieję obronić się w czerwcu. Pracuję w niepełnym etacie 3 dni w tygodniu, Sabinka w tym czasie jest w żłobku, a Staś chodzi do przedszkola. Pamiętacie jak pisałam, że u Stasia podejżewany jest autyzm? Wszystko się wyjaśniło - spowodowane było neidoczynnościa tarczycy. Ma po mnie, oboje mamy po prostu malutką tarczycę. Ja mam taką jak powinien mieć Stasiu, a Stasiu taką jak powinien mieć roczniak. Odkąd ma uregulowane TSH, to fajnie sie rozgadał, no wogóle jest genialnym, grzecznym chłopczykiem. Poza tym zaczął szybko rosnąć, teraz ma 110 cm, więc norma, ale to 8 cm od wakacji, więc sporo jak na zimowy czas. Dzieci tyle przez zimę nie rosną. Z jednej strony się cieszę, z drugiej boje sie żeby nie poszlo to w drugą stronę.
Poza tym dzieciaki przeszły ospę, Staś ciiężko, Bibi łagodniej. Stas bezie miał sporo blizn, na szczęście na twarzy tylko dwie. Piszę "tylko" bo na reszcie ciała pozostanie przynajmniej 10.
Pozdrawiam Was, do "zczytania" :happy2:
 
hej

ale u nas dzis sliczna pogoda!!!!!!! az by sie siedzialo caly czas na dworze, tylko ze wrocilismy cali spoceni, bo raz, ze to piewrsze mocne slonko jest bardzo oslabiajace, a dwa, ze my nie mamy jeszcze za duzo sil.
tyle bym chciaal dzis narobic na podworku, ale P nie daje rady. posiedzimy na spokojnie w domu.

Carioca, jak dobrze, ze wpadliscie na trop tej tarczycy. popatrzi, ile zmian nastapilo w Stasiu. brawo!!!

Monia
, ja poprosze cytrynowke. bardzo ja lubie. ale to dopieor po poscie, bo mam postanowienie..

Milego weekendu!
 
I po weekendzie... u nas też było słonecznie, wiosennie, wprost cudownie. W sobotę zamiast korzystać ze słońca próbowaliśmy się od niego ukryć... jeździliśmy w poszukiwaniu rolet do sypialni i pokoju Omara. W sypialni od 6 godz słońce daje po oczach a u Omara latem o 21 grzeje jak w południe. Obiecałam sobie że w tym roku już się nie damy słońcu i będzie świecić nam w oczy kiedy my tego będziemy chcieli a nie kiedy powinniśmy spać :)

Rodzeństwo dla Omara planujemy... już niedługo... jak tylko stanę na nogi... chyba że się nie doczekam :) Tak czy inaczej dzidziuś byłby wcześniej gdyby nie sytuacja w byłej pracy i podjęcie takiej a nie innej decyzji z nią związanej.

Biznes... hmmm... sklep internetowy z ubrankami dziecięcymi... ale nie wiem czy powinnam się tu reklamować.

Jeszcze nie funkcjonuję na tym forum jakbym chciała. Nie pamiętam jak się dodaje cytaty więc jeszcze jest mi trudno... ale nadrobię :)

Nawet nie wiecie jak jest miło widzieć wasze nicki... te które pamięta się jeszcze z czasów ciąży i pierwszych miesięcy życia Omara :)
 
witam po cieplym weekendzie

juz prawie doszlismy zdrowotnie do siebie.
Julitke dala jeszcze na dzis i jutro do babci, bo ma spory katar, wiec niech wydobrzeje.

nadrabiam zaleglosci w pracy.

na popoludnie mam spoor planow do poorbienia na podworku-zaczął sie moj żywioł!

co u was?

I po weekendzie... u nas też było słonecznie, wiosennie, wprost cudownie. W sobotę zamiast korzystać ze słońca próbowaliśmy się od niego ukryć... jeździliśmy w poszukiwaniu rolet do sypialni i pokoju Omara. W sypialni od 6 godz słońce daje po oczach a u Omara latem o 21 grzeje jak w południe. Obiecałam sobie że w tym roku już się nie damy słońcu i będzie świecić nam w oczy kiedy my tego będziemy chcieli a nie kiedy powinniśmy spać :)

rolety to bardzo przydatna rzecz. ja to nazywam "sterowanie klimatem";-)
 
reklama
Czesc Ruda Iza:-)
My tez mamy takie "sterowanie klimatem" w salonie i zaluje ze kupilam w kolorze kremowym bo widac na sloncu najmniejsza plamke.

U nas masakra,rece mi opadaja niunka znowu chora.Przeciez niedawno skonczyla antybiotyk a tu od piatku goraczka ponad 39,trudna do zbicia.Bylismy u lekarza ale tym razem poprosilam o zdiagnozowanie za pomoca testow wymazowych co niunce dolega.Wyniki maja byc jutro i jesli to bakterie to na pewno antybiotyk dostanie ale juz skrupulatnie dobrany.

Poza tym u nas zimnica az sie wychodzic z domu nie chce bryyyy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry