reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

hruda wiem NAPEWNO, ze jest Aptamil (ponoc to ang odpowiednik Bebilonu), a dokladniej Aptamil Prejomin, ktory wlasnie jest dla dzieci z takimi alergiami. Dowiem sie, co i jak i pooblukam w sklepach, co jeszcze maja. Dam Ci znac w tym tygodniu.
 
reklama
Hruda zastanawia mnie tylko czy dostaniesz tam te mleka bez recepty, u nas jest tak ze na recepte jest 50% taniej, ale bez recepty tez kupisz.
 
Cariocca, Larcia - dzieki dziewczyny za pomoc...wlasnie mialam pisac ze i tak ani Milupy Som, oni Humany SL ani innych mleczek dla skazowcow nie dostane Tam bez recepty. A jak jade na miesiac musialabym zabrac z 7-8 puszek a to sporo jak na moj bagaz..nadbagaz raczej...jestem dzis podlamana: i ta skaza ( w ktora szczerze nie wierze - bo Stas ma tylko zarozowione policzki z wyrazna granica, takie liszajki), i swoim stanem, i jakos tak w ogolnosci do d.:-:)-:)-(
 
HRUDA milupe SOM i humane SL normalnie kupisz w sklepie kazdej drogeri typu rossman i w supermarketach wszystkich tu te mleka nie sa na recepte i humana kosztuje 9,50 euro milupa 12 euro

CARIOCA z hanifka juz lepiej w dzien bylo ok smiala sie bawila zobaczymy jak nocka bedzie wygladala
 
Jeju, ale się rozgadałyście na tej zakrapianej wczorajszej imprezie :-)

Hruda, wszystkiego najlepszego na rocznicę ślubu! Oby każdy kolejny rok był lepszy niż mijający :-)

Z tymi dziadkami to trzeba uważać. Mi wygląda na to że jak byłam po operacji u mojej mamy to ona nauczyła Oskarka że jest noszony i teraz mały ciągle płacze jak nie jest na rękach. :baffled::baffled:
Dzisiaj już wymiękamy z mężem, na zmianę go nosimy a on ciągle wyje :baffled: Prawdą jest, że dostał zupę-krem z jarzyn, a tam jest trochę groszku, może to z tego taki marudny???:confused:
No chyba że mu idą następne zęby. Ma już dwa na dole, ale nie wiem jak szyko pojawiają się kolejne. Macie jakieś koncepcje kiedy i które mogą być następne?
 
Witam
Ja to się przestawiłam ze spaniem zupełnie w nocy to siedziałabym do 1-2 (co zresztą widać po postach) a w dzień to bym spała i spała najgorsze jest to że nawet jak się położę szybciej do łóżka to i tak prędzej 1,30-2 nie zasnę

A my dzisiaj byliśmy na spacerku troszkę wietrznie było ale cieplutko a mały jeszcze w gondolce jeździ (chociaż wchodzi już do niej na styk) więc przed wiatrem ochroniony. I dobrze że się wybrałam na ten spacerek bo ostatnio pogoda jakaś nie taka jak powinna być, i od tego siedzenia w domku już mi się samej chciało pomarudzić.

Carioca to pilnuj mamy i nie słuchaj jak mówi że nie trzeba lekarza bo tak to juz jest z tymi "mamami" moja też by nie chciała ale co się dziwić ja też do lekarza idę jak juz naprawdę nie da się wytrzymać wiem wiem to wcale nie jest dobrze , i może mnie kiedyś zgubić bo czasami ludzi ratuje właśnie szybka interwencja lekarza a większość z nas czeka aż jest za późno.

Hruda
głowa do góry Ty taka zawsze wesoła "wszędzie(czytaj na forum) Cię pełno" aż mi nie pasuje to do Ciebie. A co do alergii to mi pediatra mówiła że tak to już jest że np. 10 lat jemy truskawki i nic a w 11 roku jesteśmy na nie uczuleni. Alev masz racje lepiej jeszcze to sprawdzić u dobrego dermatologa tylko gdzie takiego znaleźć:confused:

Klavell
gratuluję wycieczki my też na pierwszą rocznice ślubu polecieliśmy do Turcji, pięknie tam jest, oczywiście musisz zrobić dużo zdjęć i nam pokazać jak było:-) będziemy czekać, chętnie sobie obejrzę zdjęcia bo w najbliższym czasie to tak daleko się nie wybierzemy.
 
Ja planuje w tym roku wybrac sie nad polskie morze, dziewczyny z Gdanska i okolic moze znacie jakis fajny osrodek (np na Helu), oczywiscie taki zebym mogla wziazc Zuzke .
Jestesmy wlasnie po rehabilitacji mala strasznie plakala (jak zwykle zreszta).
Co to babci to tesciowa na poczatku tez caly cza nosila Zyzke na rekach , ale pare razy zwrocilam jej uwage i pomoglo , gorzej z moja mama , bo ona nic sobie nie robi z tego co mowie, daje np malej do spobowania wszystko co ma akurat pod reka ( na co jestem uczulona). Mam w koncu namiary na dobrego endykrynologa dzieciecego (bo wyglada na to ze to ze mala jest tak malo ruchliwa wynika z tego ze ma problemy z tarczyca -po mamusi) i w przyszlym tygodniu zamierzamy sie umowic na wizyte -bo na fundusz mamy termin na polowe maja.
 
Luandzia, jest fajny wojskowy ośrodek w Juracie :-) Moja bratowa tam jeździ co roku (co prawda wiosną a nie w lecie) i jest bardzo zadowolona!

HRUDA!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! WIELU KOLEJNYCH LAT PEŁNYCH SZCZĘŚCIA!!!
Jeśli chodzi o skazę, to myślę że warto spróbować skonsultowac się z innym lekarzem, najlepiej alergologiem. Teraz wielu lekarzy byle wysypkę diagnozuje jako alergię, łatwo przepisują leki typu fenistil czy zyrtec.
Tak miałam z Pawłem. Miał szorstkie policzki, ewidentnie od zimnego wiatru (to było zeszłej jesieni) bo zapomniałam go posmarować, do tego kropiło,i podrażniło mu buziaka. Lekarka bez pytania przepisała mu zyrtec :-\

Klavell! Super! Zazdroszczę wycieczki!!! :-D
 
reklama
Do góry