reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

blimka a mozesz napisac co to za szczepionka na rotavirusy i do kiedy mozna szczepic?
to szczepionka doustna, nie podali nazwy (chyba sie po prostu nazywa rotavirus vaccine)
podaje sie dwie dawki:
w 6 tygodniu i pomiedzy 10 a 20 tygodniem (2 dawka przynajmniej 4 tyg. po pierwszej)
no ale teraz to i tak juz za póxno:/
trzeba by zapytac u GP
 
reklama
Witam piątkowo ale mam lenia nie chce mi się sprzątać, i tak siedzę tu i wczytuje się w to co dziś naprodukowałyście i zaważyłam że jakoś dziś nas dużo co bardzo mnie cieszy.
Blimka skąd wytrzasnęłaś taką miarkę?:-D

Gabids to Ty kiedyś niezły "lump" byłaś:-) ojoj

Carioca brawo za pomysłowość z tym pampersem wszelakiego użytku. :tak:
 
o rany, ja tez mam lenia, dobrze ze Stas dzis jest grzeczny...

Dziewczyny jutro na TVP Kultura o 20:05 jest 15 minutowy teledysk Grzegorza Ciechowskiego do piosenek z płyty Piejo kury piejo. Pisze, bo to chluba Gluchowa, ktory w duzej czesci byl inspiracja do tej plyty. Teledysk zostal oczywiscie narecony na tereni gminy Gluchow i biorą w nim udział naturszczyki z Głuchowa.
No pochwalę się, że Głuchow jest specyficznym miejscem, bardzo się chlubimy naszą łowicką tradycją i jesli bedziecie kiedys w niedizele przejezdzac to nie zdzwiwcie sie widzac ludzi w strojach ludowych. Chyba tylko w mojej kochanej wsi i wna podhalu w stroje ludowe się nie przebiera tylko ubiera.
 
carioca teraz caly dzien bedzie mi w glowie ta przyspiewka siedziala piejo kury piejo koguta nie mialy
A czy w tym Gluchowie jest wielki bazar z ciuchami? Bo jesli tak to bylam tam.
 
Dwa dni bez internetu i taaaaaaakie zaległości :angry: BBcholiczki !!! :-)
Przyszła do mnie paczka z Hippa i spray z Niveay. Najlepsze było to, że listonoszowi się nie chciało do mnie do domu wchodzić i zostawił paczki na podwórku w kontenerach do przewożenia drobiu. Do tego jedna paczka była rozwalona :baffled: Wczoraj byłam w Rossmann odebrać drugą paczkę z hippa - wreszcie mam idealny śliniaczek !!

Byłam na USG bioderek (już nie pamiętam czy o tym pisałam) do kontroli w czerwcu :) Już jest wszystko elegancko :)

Oliwcia zamiast siedzieć próbuje już stawać. Wqrza się jak ją do siadu daję :confused: Ortopeda powiedział, że jeśli ona sama chce to nic złego się jej stać nie może inna sprawa by była jakbym ją zmuszała to tego ;-)
 
Ja z kursu wrocilam Patricia oddawala testy...i jak myslice jak mi poszlo...na 60 punktow mialam 59 czyli super jestem bardzo zadowolona
wlasnie gotuje warzywka na hanifkowe jdzonko cukinia, ziemniak, groszek, marchewka pietruszka, brokul i kurczaczka...

No to super!
"zupa turecka " od 7 miesiaca!!!:-D...a my sie dziwimy angolom ze maja Lasagne od 4go miesiaca, phi...
u nas tez lasagne i inne dania z makaronem pomidorami sa od 4 miesiaca jeszcze nie kupowalam ale chyba sprobuje

wlasnie jak to jest... ja juz 3 tygodnie nie karmie a jeszcze nie dostalam. mam juz panikowac czy jeszcze poczekac?
ja dostalam po 3 tygodniach
tylko teraz panikuje bo odstawilam tabletki w tamtym miesiacu i czekam na @ A @ nie ma jestem niezle wystraszona
 
Witam witam
Carioca no właśnie szczepienie miałam przed zapaleniem płuc. Tez tak mysle ze
to moze miec zwiazek (ale nie koniecznie ) moze sie zaraziła w przychodni bo te oddzielenie od chrych dzieci to słabe maja.
 
reklama
Wlasnie skonczylam przyzadzac jedzonko dla hanifki wyszlo mi 10 sloiczkow wiec 10 dni mam spokoj...biedna hanifka sie wystraszyla miksowania i tak zalosnie sie rozplakala...
W ogole nowe mamuski to mamy watek zamkniety na ktorym wklejamy zdjecia pokarzcie sie nam kochane i pokarzcie nam wasze skarby by tez chcemy je podziwiac...
 
Do góry