reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Oj Donuś to nie zazdroszczę jutrzejszego przedpołudnia:no: pogoda u mnie jak i u Ciebie. Nie wyspana jestem i najchętniej bym wlazła pod kocyk i udawała, ze mnie nie ma:sorry: ale nie da rady, zupa się gouje, musze ogarnać trochę chate bo z zerówki odbieram dziś Tuśkę z koleżanką;-)
 
reklama
Dzień dobry.
A mnie energia rozpiera bo jutro w końcu jest przyjęcie Omara a ja dziś w kuchni siedzę :-D Byłam z Aśką na zakupach. Kupiłam prawie wszystko co zaplanowałam i z 3 wielkimi torbami, paczką pieluch i Aśką na ręku (bo wózka nie wzięłam) musiałam dotarabanić się z samochodu do mieszkania. Na szczęście gwiazda dziś elegancko współpracuje więc została sama w domu w łóżeczku i grzecznie się bawiła a ja zrobiłam 2 kursy do samochodu i z powrotem :-D Teraz grzecznie śpi a ja już pomału szykuję półprodukty.
Donuś święta to Kurban Bajram. W wtorek głośno było w każdych wiadomościach :baffled:

U mnie niestety pogoda jak u was. Rano padało a teraz jest strasznie pochmurno. Chyba wypiję drugą kawę bo Omar postanowił dziś o 5 mnie obudzić :eek:

Miłego dnia życzę
 
Anetka, ja też bym chętnie przespała dziś cały dzień. Mogłam posłuchać rano Julitki, która kombinowała, jakby zostać w domu i nie iść do szkoły;-)

Julitki tekst: tata, a wiesz, ze ksiądz ma czapkę jak znak STOP?:-D:-D:-D:-D

Orientowałyście się może w cenach zniczy? W którym markecie jest atrakcyjna oferta?
 
Iza, nie właczam codziennie TV, a w radiu w pracy nie zawsze mam możliwości wysłuchać dokładnie wiadomości. Nawet jak włącze TV póxnym wieczorem, to nie wybieram wiadomości, tylko cos dla odpoczynku.

Chciałabym zacząć chodzić na jakiś fitness, czy aquaaerobik, tylko, czy ja wydolę czasowo i siłowo????
 
Donuś jak się zmobilizujesz to dasz radę;-) ja się nie chwaliłam (bo w sumie to myślę, ze jak ruch minie to i waga wróci:-D) ale przez ten ciągły ruch w pracy udało mi się zrzucić prawie 4kg:szok::-) gorzej bo mi wszystkie spodnie z tyłka lecą:-D ale nie kupuje nowych bo pewnie waga wróci:baffled: na razie śmigam w getrach:tak:
 
Anetka, 4kg to dużo. Fajnie!
Wiesz, analizuje to na wszystkie sposoby i nie wiem, czy dam radę, bo 2xtydz. wracamy po Julitki basenie juz wieczorem do domu, ja musiałabym chodzić na jakieś zajęcia w inne dni i to juz wieczorem, gdzieś na 20.00, zeby przygotować Julitke do snu, wróce zrypana w nocy. W zimę to już w ogóle czarna noc będzie. Poza tym jeszcze wszystkie obowiązki w domu musze przecież zrobić...Od myślenia się zmęczyłam:-D:-D:-D

Pojadłam makrelki w pomidorach-mniaam!

Kobietki, miłego weekendu!!!
 
reklama
Do góry