reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Anetka, bilans sześciolatka się robi????? kurcze, my nie byłyśmy

u nas nie robili dopiero przed szkołą jakoś Ola miała i to na pewno ona już miała prawie 7lat bo to szkoła albo przedszkole wysyła na bilans coś mi się kojarzy ze dostawaliśmy kartki i z nimi szliśmy do lekarza a one wędrowały później do szkoły
 
Aneta ile Natalka waży? ze lekarz twierdzi że za mało

kupiłam Oli kurteczkę na allegro używaną i dziś przyszła wszystko fajnie bo podoba mi się bardzo ale jest trochę za krótka....dobrze że dużo nie kosztowała
 
Witam,

uuufff, dzis juz siedze u siebie. Na reszcie.

W koncu dzisiejsze popołudnie się zapowiada spokojnie w domu, bo dotychczas codziennie gdzieś gnałam na łeb na szyję. Jutro jeszcze mnie czeka dentystka, a w sobote całe dopołudnie zajęte sprawami...

Mam nadzieję, że uda mi się kupić Julitce kozaczki w dobrej cenie w CCC, bo do niedzieli dla klubowiczów jest zniżka 20% (Iza, chyba Ty masz kartę).

Szaro buro i ponuro u nas dzisiaj. Mgliście, nie chciało się wstawać.

Julitka przeszczęśliwa, bo udało się oswoić chomika. Sama juz go bierze na kanapę i się bawią.:-)

Anetka, to mnie zaskoczyłaś tym bilansem. Nawet jak byłam teraz w przychodni z Julitką, to rozmawiałam z pielęgniarką i pytałam kiedy ją mamy odiwedzić, to mówiła, że dopiero chyba w wieku 8-9lat.
 
Witajcie

Czy u Waszych maluchów;-) była juz zębowa wróżka........ tzn u kogos nowego, bo u Maćka Majandry to pamiętam że tak:tak: .
Adasiowi rusza się jedynka na dole i nie może się doczekać kiedy wypadnie:-D, oby nie w tym miesiącu, bo wróżka zbankrutowała w październiku:-D

U nas była zębowa wróżka po nieszczęsnej gumie pocieszycielce :-D przy okazji obstawiła Omara że nie położył ząbka pod poduszką, że nie myje ząbków regularnie i że ząbek nie był cały, ale na zachętę zostawiła 10 zł :-D
Teraz Omar myje zęby regularnie :-)

Mam nadzieję, że uda mi się kupić Julitce kozaczki w dobrej cenie w CCC, bo do niedzieli dla klubowiczów jest zniżka 20% (Iza, chyba Ty masz kartę).
Tak, mam kartę i poprzednio (było 15%) kupiłam byty dla Omara i zastanawiałam się nad zakupem dla Aśki. Teraz to już chyba jej kupię :-D

U nas na bilans będzie wysyłać szkoła.

Uch święta święta i jeszcze raz święta. Dziś trzeci dzień pod rząd idziemy w gości. Zjechali się kuzyni z dzieciakami i się odwiedzamy nawzajem. jest 8 dzieci (to takie najbliższe kuzynostwo). Omar jest najstarszy a Aśka najmłodsza :-D Fajnei się bawią i chociaż już dzisiaj nie mam najmniejszej ochoty na wyjście to idę bo najbliższa okazja na takie spotkanie dopiero za rok.
 
Witam.

Ledwo do domu dotarła. Straszny wypadek niedaleko mnie był (zginęła kobieta z dzieckiem :-() Korek niesamowity, objazdy, utrudnienia okropne.

Maćkowi rusza się jedynka górna, myślę, że już niedługo wypadnie.
Dziewczyny, Wasze dzieci mają takie słabe ząbki, że już plomby mają? :szok:
 
Ostatnia edycja:
Majandra Omar ma bardzo słabe zęby.

A propos bilansu dziś Omar wrócił ze szkoły i oznajmił że jakaś pani badała mu krew! Zdziwiłam się ale zapytałam jak to wyglądało. Więc pani kazała stanąć na wadze i zmierzyła wysokość. Potem kazała patrzeć z jednym zamkniętym okiem na obrazki i on nie widział wszystkich, ale słuch ma dobry. Tak mi opowiadał :-D
Prawdopodobnie niedługo będę miała jakieś wyniki tego "badania krwi".
Świętowanie uznaję za zakończone! Uffff. Jutro szykuję żarełko na sobotnią imprezę Omara :sorry:
 
Witam się o poranku z kawką oczywiście;-) wczoraj miałam ogólne zamieszanie w pracy do tego stopnia że po 23 jeszcze raz jechałam jak się okazało niepotrzebnie, ale cóż siła wyższa:wściekła/y:
Majandra nie wiem czy słabe zęby ma Tuska czy nie :eek: ma 2 plomby i prawde mówiąc w naszym otoczeniu chyba nie ma sześciolatka, który nie miałby już kilku plomb :baffled: no przepraszam znam jednego, ale to wina zaniedbania ze strony rodziców bo moim zdaniem jemu już nie tylko plomby są potrzebny:baffled:
 
reklama
Witam,

Dziś mnie czeka dentysta, a jutro zakichane przedpołudnie: fryzjerka i objazd za ubezpieczeniami do wszelkich naszych pojazdów...Już mi się chce....

Iza, jak się nayzwają teraźniesjze Wasze święta?

Pada i brzydko u nas

Julitka nie ma jeszcze żadnej plomby. Widzę, że niektóre dzieci maja dośc zniszczone zęby, ale nie wszystkie
 
Do góry