reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Iza, nie orientuje sie jak to wyglada na NFZ. my z Julitka chodzimy tez na NFZ ale tylko na przeglady, na szczescie.

jak sie czujesz, oprocz tego, ze robisz sie coraz wieksza????
 
reklama
Ja czyje się świetnie (już). Po problemach z jedzeniem (nie jadłam mięsa, żywiłam sie samymi owocami przez około 2 miesiące) teraz wracam do normy. Chyba wkraczam w II trymestr bo humor mi się poprawia, jadam wszystko i czuję się HAPPY!
My za leczenie ząbków Omara chyba nie płacimy za dużo bo do tej dentystki chodził i mężuś i ja więc nas ulgowo traktuje. Za pierwsze trucie zęba 30 zł, kolejne gratis jeśli sie nie zatruje a ostateczne leczenie 40 zł. Ale biorąc pod uwagę że chodzimy co tydzień to miesięcznie wychodzi baaardzo dużo.
A do tego dochodziła zabawka za każdy zaleczony ząbek, więc drugie tyle. Teraz z zabawek zrezygnowaliśmy, Omar nam się zaczyna buntować ale innego wyjścia nie ma.
 
my już po dentyście Mateusz dzielnie wytrzymał mimo że już widac było że go bolało ale sie nie rozpłakał:no::-)dzis wybrał zieloną plombę;-)my chodzimy prywatnie i zawsze za dzieci płaciłam 40zł za ząbek :tak:a i ja od początku nie stosowałam nagród za dentystę dla nich wystarczyło i nadal wystarcza jak dostaną od pani dentystki naklejki albo notes a mateusz to zawsze chce pastę:-D
jak wracalismy od dentysty to mati tak cudował jak wsiadalismy ze się przewrócił w aucie i uderzył się w głowę i sobie trochę rozwalił:-(teraz chodzi z plasterkiem
brrr ale u nas deszczowo się zrobiło leje i leje:wściekła/y:
 
dziewczyny, dzielnych macie synkow. Julitka to wielka panikara. w zeszlym roku byla dzielna na przegladzie, ale jak niedawno wspominalal, ze pojdziemy do dentystki, to zaczela maudzic. umowilam nas na 03,07, ciekawe jak bedzie. wczoraj wyjmowalam jej drzazge, to tak panicznie plakala, jakbym jej reke obcinala. a najbardziej wrzeszczala przed i po zabiegu.

Majandra, a czemu jeszcze nie byliscie u dentysty?
 
Jakoś nie widzę potrzeby. Co jakiś czas zaglądam mu do buzi i widzę, że ma zdrowe ząbki. Myje 3-4 razy dziennie, mało słodyczy jada (raz w tygodniu), ale może w wakacje się wybierzemy.
to tak jak u nas, ale ja chodzę 2 razy w roku by przynajmniej się OSWOIŁ z gabinetem i sprzętami:tak: no i wychodzi zawsze zadowolony i dumny że ma zdrowe ząbki, bo Pani bardzo go chwali;-)

Donuś Adaśko też panikarz:tak: najgorzej boli gdy patrzy na to a nie czuje:-D:-D:-D

My mielismy dziś akcję z rzyganiem, młody zafajtolił wszystko:baffled:, mówił że chłopiec w czoraj w przedszkolu też zwracał, pewnie podłapał cosik:cool:
 
Jakoś nie widzę potrzeby. Co jakiś czas zaglądam mu do buzi i widzę, że ma zdrowe ząbki. Myje 3-4 razy dziennie, mało słodyczy jada (raz w tygodniu), ale może w wakacje się wybierzemy.

niby tak, ale wiesz, stomatologiem nie jestes, a czasami dzieci maja takie zabki, ze z zewnatrz nic nie widac, a w srodku...
ja mam wyrzuty sumienia, ze chodza za rzadko, bo tylko raz na rok.

Donuś Adaśko też panikarz:tak: najgorzej boli gdy patrzy na to a nie czuje:-D:-D:-D

My mielismy dziś akcję z rzyganiem, młody zafajtolił wszystko:baffled:, mówił że chłopiec w czoraj w przedszkolu też zwracał, pewnie podłapał cosik:cool:
Julitke to juz najbardziej boli, gdy zobaczy krew. ja wtedy od razu rozpoznaje inny rodzaj placzu, taki paniczny

zdrowka dla Adasia
 
niby tak, ale wiesz, stomatologiem nie jestes, a czasami dzieci maja takie zabki, ze z zewnatrz nic nie widac, a w srodku...
ja mam wyrzuty sumienia, ze chodza za rzadko, bo tylko raz na rok.


Julitke to juz najbardziej boli, gdy zobaczy krew. ja wtedy od razu rozpoznaje inny rodzaj placzu, taki paniczny

zdrowka dla Adasia
a czemu raz na rok? Dentystka mi mówiła, że dzieciom przysługuje bezpłatna wizyta z NFZ raz na pół roku:tak:
 
reklama
Do góry