reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

jestem możemy dziś też poimprezowac:tak::-)
widziałam Maję można ją zobaczyc w 1,18 a później po 4 minucie wbiega ma ubrany niebieski polar i białą kamizelkę:tak:Super dziewczyny tańcują:tak:
dokładnie Monia:tak:

Ja się nie pisze na imprezę, dopiero wyszłam z pokoi dzieci , dziś labę mieli i mogli później iśc spać, bylismy trochę na festynie, ale lipa była
 
reklama
witam w poniedziałek:)
za oknem bleee zimno ponuro i mokro już kolejny raz odpuściłyśmy bieganie przez deszcz....
w sobotę bylismy w żorach na koncercie Bednarka:-)a wczoraj u nas był festyn z okazji dnia dziecka:tak:
 
witam!!


u nas za oknem nic innego, niz u was

czuje sie jak jesienia,a to przeciez 04,06!!!!!

weekend minal, a ja jestem niesamowicie zmeczona. nic nie odpoczelam, bo najpierw sie narobilam przed goscmi, a potem przy gosciach. wczoraj mielsimy odwiedziny wszystkicj mozliwych rodzin: moj brat i siostra,apotem jeszcze dojechali tesciowie i siostra P. ogolnie bylo bardzo sympatycznie :)


ale bym polezala.....
 
witam w poniedziałek:)
za oknem bleee zimno ponuro i mokro już kolejny raz odpuściłyśmy bieganie przez deszcz....
w sobotę bylismy w żorach na koncercie Bednarka:-)a wczoraj u nas był festyn z okazji dnia dziecka:tak:
witam
Agulka, rewelacja!:tak::-) Szkoda, że Mai tak mało widać :-(
aj tam , dobrze że chociaż cos, bo myślałam, że większe dziewczyny całkiem maluchy pozasłaniają:-)
witam!!


u nas za oknem nic innego, niz u was

czuje sie jak jesienia,a to przeciez 04,06!!!!!

weekend minal, a ja jestem niesamowicie zmeczona. nic nie odpoczelam, bo najpierw sie narobilam przed goscmi, a potem przy gosciach. wczoraj mielsimy odwiedziny wszystkicj mozliwych rodzin: moj brat i siostra,apotem jeszcze dojechali tesciowie i siostra P. ogolnie bylo bardzo sympatycznie :)


ale bym polezala.....

a to u nas odwrotnie, chmurki sa ,ale nie deszczowe, wiatru nie ma, słonko co chwilkę wychodzi, jest nawet przyjemnie w odróżnieniu od soboty, wtedy była masakra, deszcz z gradem non stop

U nas weekend minął LENIUCHOWO, dawno tak nie mielismy:-)
 
Witam z rana:-)
Dziś już powrocilysmy do biegania bo wkońcu nie pada a wczoraj jak wsiadlam na rower to ponad 1,5h jezdzilam z Mateuszem w foteliku. Dziś na 9 z Mateuszem nań dentystę a popoludniu jestem umowiona. Koleżankami z podwórka z dzieciństwa:)

lecę kawke zalać może się którąś dołączy?
 
hejka!!!

Monia, ja dołączę, ale z wodą na razie. chyba sie dzis wyspalam, wiec kawki na razie nie robie.

wczoraj P zajechał na noc przejazdem. odpoczelimy troche.

a dzis znowu pochmurno, mokro i zimno...
 
reklama
Witajcie kobitki
a ja rosnę na wiosnę :-D:-D
Mam pytanie do was.... czy wiecie jak wygląda leczenie zębów u dzieci na NFZ? Co leczą i w jakim zakresie za darmo lub ze zniżką? My co tydzień mamy wizytę. Ratuję te biedne ząbki Omara i kiepsko mi idzie. Jeden już mu obumarł, drugi prawdopodobnie też :-( Mały twierdzi że lubi chodzić do Pani Dentystki ale wiem jak cierpi a ja z nim bo go trzymam na kolanach. Mimo tego myślę że powinnam mu te ząbki zrobić. Zastały jeszcze 3.
 
Do góry