reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
No jestem:tak: Tak jak się spodziewałam M okupował konsole i dopiero mnie dopuściuł:-D

Anetka czekamy! Jakby co to wygoń męża żeby wydepilował to i owo:-D zejdzie mu trochę:-p

Nie miał po co bo @ przyjechała w odwiedziny a i tak nigdy tego nie robi:no: i tak na przyszłośc błagam nigdy nie zwracaj się do mnie Anetka bo mam złe wspomnienia:zawstydzona/y:

Przecież nic złego się nie dzieje miałaś prawo napisać co czujesz i to właśnie jest fajne że możemy sobie pogadać bez oporów co kto myśli :tak::tak:

I to właśnie w forum jest super bo wiem że jak zadam Wam pytanie to nie będziecie kombinowały jakby mnie nie urazić tylko napiszecie "prosto z mostu" co która myśli i nawet jeśli czasami boli to cenię sobie Wasze rady bo wiem że jesteście szczere (przynajmniej w to wierzę)

Ja też w to wierzę:tak: i właśnie ta magiczna moc tak mnie tu przyciąga. Czuję że w Was mam takie wsparcie i pomoc bezinteresowną:tak: w każdej sytuacji.

Widzisz, a ja ostatnio gryzę się w język, bo jak jestem szczera to tu mnie coraz mniej osób lubi :sorry2::-(

Ty chyba sobie z nas żartujesz:baffled: a kto Cię niby nie lubi? Napewno nie ja a i innych takich oznak nie zauważyłam:no:


Wygląd jest ok ale rozmiar:no:

To tak jak u mnie:zawstydzona/y: znów mamy cos wspólnego:-p

Dobra lecę na chwilę do M i zaraz wracam co by nie czuł się pokrzywdzony;-)
 
Anetasa witaj ponownie:-):-D
pewnie i Kasia zaraz zajrzy bo pisala ,,do jutra" więc ma jeszcze jakos 5 min czasu:-D
 
reklama
Do góry