reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
:-D:-D:-D Dobre, idę do lodówki po piwko :-D
Która się dołączy?

Ja z winkiem, dostałam dzis od męża koleżanki jak zahaczyłam do niech na kawkę:tak:

Jestem zła bo nie wpuścili mnie na przedstawienie przedszkolaków, a chciałam zdjęcia napstrykać:wściekła/y:. Wpuszczali tylko tych rodziców , u których dzieci nie było dziadków:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: .
Więc pojechałysmy do kumpeli a tam dostałam to winko.
Potem na kawkę do mamy ( babci) :-D
 
witam kobietki!!!

poczytalam, nie odpisuje, bo jestem umowiona z Agulka na sciaganie....filmow:-D:-D

poza tym nie jestem w diorym humorze:crazy: jejku, jak chlop chory, to od razu atmosfera grobowa! ja bylam chora i jakos ze wszystkim dallam rade, a on:wściekła/y:

dodatkowow przez oslabieni P nie bylismy u babc. kazalalm mu zadzwonic z zyczeniami, a osobiscie poedziemy jutro. myslalam, ze to zrobil wieczorem okazalo sie, z enie:angry: mowi, zebym ja zadzownila! Qr*** wiecznie ja amm dzwonic z wszelkimi zyczeniami, bo dla niego to chyba wstyd! to jego babcia i rodzice, wiec niech sobie dzwoni!! ja do swojej mamy bez przypominanaia zadzwonilam!
i oczywiscie wyszlismy an hamow, bo ani nie pojechalismy, anie nie zadzwonulismy. jutro pojedziemy, to nie omieszkam napomknac jaki to wnus i synus oddany, co mu sie nie chce sluchawki wziac do reki:wściekła/y:
czasem mam tego jego uparciuchostwa i glupiego podejcscia do sparw dosyc! tym bardziej, ze jemu nie jest glupio, ze ktos nie otrzymal od nas zyczen. a co mu tam:crazy:

a po trzecie-komp mi znowu muli:crazy:

tyle z wiesci od nas!
 
hrudzia, co sie dzieje z Carioca? dluuuugo jej nie bylo, a kiedys chyba widziallam, ze swieci na zielono, ale sie nie pokazalal:-(masz z nia kontakt?
 
Witam i ja z wieczora! Pani doktor osłuchała ładnie małą i stwierdziła że wszystko czyściutkie i nawet gardła nie ma zaczerwienionego więc w sumie ok:tak: Infekcja zaatakowała ale najważniejsza w tym wypadku była szybka reakcja czyli podanie leków. Popłudniu mała czuła się już znacznie lepiej. Najgorzej z tym podawaniem lekarstw bo cholera mała nie chce ich przyjmować rano jeszcze ładnie wzięła w południe bylo gorzej a wieczorem koszmar poprostu na siłe jej podałam i bez płaczu się nie obyło:no: Teraz się martwię o jutro bo ja do pracy jak M sobie z tym poradzi a nie chciałabym żeby czegoś jutro nie przyjęła. Chciałam się zamienić ale obie się pochorowały i każda na swoim dyżurze była pomimo gorączki. Wpadłam tylko zameldować co u nas z góry przepraszam że nikomu nie odpisuje ale potym szalonym dniu i koszmarnej nocy padam na pysk a jeszcze nie wiem co dziś mnie czeka:baffled: Chociaż Tuśka śpi już ponad godzinę i w tym czasie jeszcze nie słyszałam żeby zakaszlała może faktycznie syrop za 2,24zł działa:-) choć jak zobaczyłam cenę to się uśmiałam i nie specjalnie chciałam wierzyć że coś pomoże:sorry:
 
reklama
Do góry