reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Kurczę nie wiem co w takiej sytuacji poradzić. Poszłabym do lekarza tak czy siak zobaczyć jak to wygląda. Ja np. Nie wiem jaka mam betę teraz, nie badałam więcej od sprawdzenia przyrostu
Iść muszę bo biorę luteinę i chyba bez konsultacji nie chce jej przebywać tylko nie wiem czy szukać lekarza na już czy czekać do poniedziałku.
 
Iść muszę bo biorę luteinę i chyba bez konsultacji nie chce jej przebywać tylko nie wiem czy szukać lekarza na już czy czekać do poniedziałku.

Możesz spróbować na już/jutro. Jeśli nie masz plamien/krwawien to chyba czekanie do poniedziałku nie zaszkodzi. Na razie nic bym nie odstawiała, poczekałaby na rozwój wypadków i ewentualnie w sobotę zbadała betę.
 
Dziewczyny odebrałam wyniki bety i z mojej ciąży chyba nic nie będzie :( mam przyrost poniżej normy 09.01 beta 654, dziś 935 wg kalkulatora przyrost poniżej normy. Nie mam nawet pojęcia co teraz Wizytę miałam mieć w poniedziałek ale jak z tego nic nie będzie to nie wiem czy jest sens czekać.


Strasznie mi przykro :( Ja bym w tej sytuacji zrobiła też jutro betę i umówiła się do jakiegoś ginekologa przed weekendem bo będziesz cały weekend pewnie myśleć co i jak. A tak może lekarz zobaczy coś więcej.

Tule Cie mocno 🫂🫂🫂
 
Dziewczyny odebrałam wyniki bety i z mojej ciąży chyba nic nie będzie :( mam przyrost poniżej normy 09.01 beta 654, dziś 935 wg kalkulatora przyrost poniżej normy. Nie mam nawet pojęcia co teraz Wizytę miałam mieć w poniedziałek ale jak z tego nic nie będzie to nie wiem czy jest sens czekać.
Mocno tulę! Szukałabym lekarza na dzisiaj, ewentualnie na jutro, żeby sprawdzić, co tam się dzieje. Jeżeli beta jest blisko 1000, to może lekarz już coś tam zobaczy 🤞🏻
 
Na którą masz wizytę? Trzymam kciuki za dzisiejsze badanie 🤞🤞

Jak tam dziewczyny czwartunio? 😂 Ja się obudziłam z bólem głowy, o 12 mam usg brzucha z córka, więc muszę się zerwać z pracy i zerwać ją z przedszkola. Wczoraj zaczęłam się martwić moja umowa w firmie i kij wie skąd nabrałam mnóstwo wątpliwości chociaż wszystko dogadane i nie powinnam się niczym martwić 🙄
U mnie ciężki dzień w pracy, ale już się dokulałam do domu w końcu i nic nie jest w stanie ściągnąć mnie z kanapy😄
 
reklama
Ja po pracy poszłam po córkę do przedszkola, chwilę pozjezdzala z górki póki jeszcze resztka śniegu jest. W domu skończyłam gotować ogórkowa na jej życzenie i się położyłam na kanapie. I nie wiem kiedy zasnęłam 😂 Niekontrolowana drzemka.
Irytuje mnie to okrutnie bo w ciągu dnia co chwilę przysypiam a w nocy nie mogę zasnąć przez to 🙄
 
Do góry