reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Dziewczyny,
Te które mają termin na wrzesień. Jedna dziewczyna zaproponowała że mogłybyśmy dodać jeszcze kilka dziewczyn ale musialubysmy Was tutaj trochę poznać. Popisać np. 3 dni i wtedy moglibyśmy dodawać nowe dziewczyny które są jeszcze wrześniowe :) niewiem jak widzicie to, ja uważam że dobry pomysł podsunęła ;)
 
reklama
Dziewczyny,
Te które mają termin na wrzesień. Jedna dziewczyna zaproponowała że mogłybyśmy dodać jeszcze kilka dziewczyn ale musialubysmy Was tutaj trochę poznać. Popisać np. 3 dni i wtedy moglibyśmy dodawać nowe dziewczyny które są jeszcze wrześniowe :) niewiem jak widzicie to, ja uważam że dobry pomysł podsunęła ;)
Chodzi o to że tam już gadamy na wszystkie tematy bez tabu, więc zrobiło się intymnie :) I chcemy tu was lepiej poznać ;) w końcu u nas też tak to wyglądało że najpierw poznawalysmy się tutaj 😉
 
To mam co teraz dozgonnie dziękować, ze dostalam link 😂? Wiesz gdzie mam twoja grupę ? Dlatego się nie udzielam. Nie pozdrawiam :)
myślę że angeliskax obawia się przyjmować nowe osoby właśnie z tego względu że okaże się że mają grupę "gdzieś" i zacznie się nafajna atmosfera, a jak wiadomo dla nas stres i zdenerwowanie niewskazane w obecnym stanie 😉 więc dziewczyny, dajcie się poznać i proszę o same pozytywne emocje, bo tego potrzebują teraz nasze fasolki ☺️
 
Witajcie nowe mamusie :)
@Mom2B trzymam kciuki za wizytę :)

Czy któraś z nowych mam tutaj była już na wizycie? A może macie już umówione prenatalne? :) W naszym wątku już pierwsze dzisiaj się zaczynają :)
 
No hejka 😀 ja tak pisałam wcześniej: chętnie bym dołączyła do grupy. Dzisiaj mam 8+2 z terminu z USG, z miesiączki 9+2. Miałam długie cykle i znowu mam rozbieżność. W pierwszej ciąży też tak miałam. Teraz mam wizytę dopiero 23.02. Gdybym mogla to co tydzień bym chodziła sprawdzać czy wszystko ok. Czuje się dobrze. Ale jestem cały czas bardzo zmęczona. Wieczorem padam o 20. Generalnie nic mi się nie chce 😀
 
No hejka 😀 ja tak pisałam wcześniej: chętnie bym dołączyła do grupy. Dzisiaj mam 8+2 z terminu z USG, z miesiączki 9+2. Miałam długie cykle i znowu mam rozbieżność. W pierwszej ciąży też tak miałam. Teraz mam wizytę dopiero 23.02. Gdybym mogla to co tydzień bym chodziła sprawdzać czy wszystko ok. Czuje się dobrze. Ale jestem cały czas bardzo zmęczona. Wieczorem padam o 20. Generalnie nic mi się nie chce 😀
Tak, tak Ty i @cashianna oraz @Mom2B jesteście na liście, ale jeszcze Ania się nie odezwała więc póki nie mam linku odzywajcie się tutaj 😊
 
No hejka 😀 ja tak pisałam wcześniej: chętnie bym dołączyła do grupy. Dzisiaj mam 8+2 z terminu z USG, z miesiączki 9+2. Miałam długie cykle i znowu mam rozbieżność. W pierwszej ciąży też tak miałam. Teraz mam wizytę dopiero 23.02. Gdybym mogla to co tydzień bym chodziła sprawdzać czy wszystko ok. Czuje się dobrze. Ale jestem cały czas bardzo zmęczona. Wieczorem padam o 20. Generalnie nic mi się nie chce 😀
Myślę że każda jakby miała pod ręką aparat USG to z chęcią zajrzalaby nawet codziennie czy wszystko ok 😂
 
No hejka 😀 ja tak pisałam wcześniej: chętnie bym dołączyła do grupy. Dzisiaj mam 8+2 z terminu z USG, z miesiączki 9+2. Miałam długie cykle i znowu mam rozbieżność. W pierwszej ciąży też tak miałam. Teraz mam wizytę dopiero 23.02. Gdybym mogla to co tydzień bym chodziła sprawdzać czy wszystko ok. Czuje się dobrze. Ale jestem cały czas bardzo zmęczona. Wieczorem padam o 20. Generalnie nic mi się nie chce 😀
Ja to codziennie 20 i do spania 😂 w weekend idę na urodziny do znajomych i już powiedziałam mojemu, że ja w sobotę to 4 drzemki robię bo inaczej o 22 skończymy zabawę 😅

Myślę że każda jakby miała pod ręką aparat USG to z chęcią zajrzalaby nawet codziennie czy wszystko ok 😂
Mnie już dzisiaj detektor tętna przyszedł, ale obiecałam, że poczekam do jutrzejszej wizyty więc będę czekać :D
 
Kurczę muszę poczytać o tych detektorach. Jakąś konkretną firmę polecacie? I to można sprawdzać to tętno kiedy się chce?
 
reklama
No hejka 😀 ja tak pisałam wcześniej: chętnie bym dołączyła do grupy. Dzisiaj mam 8+2 z terminu z USG, z miesiączki 9+2. Miałam długie cykle i znowu mam rozbieżność. W pierwszej ciąży też tak miałam. Teraz mam wizytę dopiero 23.02. Gdybym mogla to co tydzień bym chodziła sprawdzać czy wszystko ok. Czuje się dobrze. Ale jestem cały czas bardzo zmęczona. Wieczorem padam o 20. Generalnie nic mi się nie chce 😀
Ja pierwsze tygodnie takie miałam, ze non stop drzemki i spanie o 20. Teraz za to mam problemy z zasnieciem i 6 x chodze siku w nocy -_- a nie chcieć mi się nie chce dalej, już się temu całkowicie poddałam, gram w gierki na komórce i tyle jestem w stanie wykrzesać z siebie energii :D
 
Do góry