reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Ktory tc wg widełek z labo?
Ciekawe bo ja wg om tez mam 9.01 5+5 a betę 1022 miałam 30 stycznia.
1 dzień ostatniej miesiączki 1.12
Może owulacje miałaś później ode mnie.
Daj znać czy coś było widać, ja jestem umówiona na 10.01 :)
Ja dokładnie jak Ty miałam 1.12 ostatnia @. Według labo 5 tydzień. U mnie 20.12 był transfer zarodka 5 dniowej blastki ;) więc tak jakbym miała owu 16.12 oczywiście ze dam znać co powie lekarza ;) mam nadzieje ze będzie dobrze;) powodzenia również ;)
 
Witam piękne cudowne przyszłe mamusie z rana ;) kojarzycie może czy bezpiecznie lub od kiedy można współżyć? Może to głupie pytanie ale jak człowiek już tyle czekał na spełnienie marzeń to się nad największymi glupotami zastanawia :D
 
Witam piękne cudowne przyszłe mamusie z rana ;) kojarzycie może czy bezpiecznie lub od kiedy można współżyć? Może to głupie pytanie ale jak człowiek już tyle czekał na spełnienie marzeń to się nad największymi glupotami zastanawia :D
jak nie ma przeciwwskazań od lekarza to można od początku🤣
Pamiętaj tylko żeby nie uciskać brzuszka:)
 
reklama
Hej moje bety i przyrosty:
31.12 beta 72 prog 27
02.02 beta 174
04.01 beta 503 prog 36

Chyba wszystko idzie ku dobremu, ale po poronieniach jeszcze się nie cieszymy.
OWU około 19 grudnia, nie monitorowana.

Test facelle z mega krechą już, codziennie ciemniejszą.
 
Do góry